Львівське відділення АМКУ розпочало справу у відношенні ТОВ «Автотрансагенство» та ТОВ «Упек Трейдінг»

05.10.2018
Львівське відділення АМКУ розпочало справу у відношенні ТОВ «Автотрансагенство» та ТОВ «Упек Трейдінг» - Верховенство Права

Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи щодо порушення ТОВ «Автотрансагенство» та ТОВ «Упек Трейдінг» законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Про це Громадській організації «Верховенство права» стало відомо із відповіді Голови Відділення Ростислава Лещишина.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталася до Антимонопольного комітету України з приводу можливої змови учасників під час участі у публічних закупівлях. Так, було встановлено, що ТОВ «Автотрансагенство» та ТОВ «Упек Трейдінг» приймають участь в аукціонах здебільшого вдвох, та надають документи із схожими реквізитами, або ж взагалі використовують одні й ті ж самі офіційні документи - http://verhovenstvo.com/view/13726.

Додатково Ростислав Лещишин повідомив, що справу у відношенні ТОВ «Автотрансагенство» та ТОВ «Упек Трейдінг» розпочато на підставі доручення Антимонопольного комітету України, до якого надійшло звернення Громадської організації «Верховенство права».
Нижче наводимо відповідь Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии