Військова частина А2788 на аукціоні придбала книги для військовослужбовців у "зговірливих" учасників

Сфера интересов: Публичные закупки
10.09.2018
Військова частина А2788 на аукціоні придбала книги для військовослужбовців у

Громадській організації «Верховенство права», стало відомо, що Військовою частиною А2788, 06 липня 2018 року було проведено аукціон по закупівлі 2560 штук книг, в якому разом прийняли участь ТОВ «Інформаційно-технологічний видавничий холдинг «Книги України» та ФОП Глущенко Сергій Филимонович – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-19-003218-a.

В результаті аналізу тендерних пропозицій зазначених учасників вдалось з’ясувати обставини, які свідчать про можливе існування взаємозв’язку суб’єктів господарювання.

По-перше, стало відомо, що обидва учасника одночасно використовують один і той самий номер телефонну, який зазначений в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та на бланках документів для зв’язку з ТОВ «Інформаційно-технологічний видавничий холдинг «Книги України» і одночасно міститься в реквізитах аналогічних договорів ФОП Глущенко Сергія Филимоновича.

По-друге, в базі даних та аналітики системи електронних закупівель «Prozorro» https://clarity-project.info/tenders наявна інформація про пов’язаність ТОВ «Інформаційно-технологічний видавничий холдинг «Книги України» та ФОП Глущенко Сергія Филимоновича.

Крім того, учасники завантажили документи своїх тендерних пропозицій в один день з різницею всього у 43 хвилини.

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии