Инициативы

20 ноября 2018
19 ноября 2018
16 ноября 2018
15 ноября 2018
14 ноября 2018

Новости

20 ноября 2018
19 ноября 2018

Військова частина А2788 на аукціоні придбала книги для військовослужбовців у "зговірливих" учасників

Військова частина А2788 на аукціоні придбала книги для військовослужбовців у

Громадській організації «Верховенство права», стало відомо, що Військовою частиною А2788, 06 липня 2018 року було проведено аукціон по закупівлі 2560 штук книг, в якому разом прийняли участь ТОВ «Інформаційно-технологічний видавничий холдинг «Книги України» та ФОП Глущенко Сергій Филимонович – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-19-003218-a.

В результаті аналізу тендерних пропозицій зазначених учасників вдалось з’ясувати обставини, які свідчать про можливе існування взаємозв’язку суб’єктів господарювання.

По-перше, стало відомо, що обидва учасника одночасно використовують один і той самий номер телефонну, який зазначений в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та на бланках документів для зв’язку з ТОВ «Інформаційно-технологічний видавничий холдинг «Книги України» і одночасно міститься в реквізитах аналогічних договорів ФОП Глущенко Сергія Филимоновича.

По-друге, в базі даних та аналітики системи електронних закупівель «Prozorro» https://clarity-project.info/tenders наявна інформація про пов’язаність ТОВ «Інформаційно-технологічний видавничий холдинг «Книги України» та ФОП Глущенко Сергія Филимоновича.

Крім того, учасники завантажили документи своїх тендерних пропозицій в один день з різницею всього у 43 хвилини.

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.