Инициативы

19 октября 2018
17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018

Новости

19 октября 2018
Ігор Мізрах: Чи варто в Україні займатися майнінгом?Черноморское стивидорное предприятие "Рисойл" потеряло 23 миллиона из-за действий следователя ГенпрокуратурыПо заказу КП «Полигон» построят полигон твердых бытовых отходов для г. Владимир-Волынский на сумму 11,6 млн грнМорской порт «Черноморск» нарушал правила о проведении госзакупок и создавал дискриминационные условия для поставщиковЗапорожскую фирму «Олис Лтд» обвиняют в недостоверной информации о майонезеСговор участников на фондовом рынке Украины с целью скрыть 86 млн грнКомпании ООО «КИЇВСНАБ» и ООО «АЗВ-КИЇВ» заплатят за сговор на аукционе для «Южной железной дороги» по 68 тысяч гривенПо заказу Днепропетровской ОГА сделают капремонт дороги Гавриловка-Ивановка-Новопавловка на сумму почти 144 млн грнВыявили пять предприятий, которые обманывали потребителей, указывая информацию об органических свойствах производимой продукцииКиевские антимонопольщики обязали ООО «Сандора» изменить заманчивые упаковки чипсовПродолжается давление на предприятие «Добрый господар» Харьковской областиПо заказу Луганской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Колядовка на сумму более 4,6 млн грн
18 октября 2018

Південно-Західна залізниця провела аукціон з переплатою понад 400 тисяч гривень

Південно-Західна залізниця провела аукціон з переплатою понад 400 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Регіональною філією «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», за результатами аукціону, який відбувся 12 липня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 405 000,00 гривень – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-20-002676-a.

Зазначені обставини виникли при закупівлі 13 штук ключів шурупогаєчних КШГ-1Б-Т, в результаті безпідставного відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Престиж».

Всього в аукціоні приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Престиж», ТОВ «ДП «Аграрні стратегії», ТОВ «Інтерпромдеталь», ТОВ «Торгівельно-промислова фінансова компанія «Теркон» та ТОВ «Агентство інноваційних впроваджень «Аркона».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Торгівельно-промислова фінансова компанія «Теркон» вартістю 2 704 000,00 гривень, в той час коли ТОВ «Престиж» надало значно вигіднішу пропозицію та запропонувало поставити шурупогаєчні ключі всього за 2 299 000,00 гривень.

Підставою відхилення найбільш економічно вигідної пропозиції стало «ніби-то» ненадання учасником документів, які підтверджують його офіційне представництво підприємства-виробника запропонованої продукції.

По-перше, у тендерній документації замовник передбачив у випадку, якщо учасник не є виробником товару необхідність надати на вибір сертифікат дилера, договір з виробником або інший документ, який підтверджуватиме офіційне представництво виробника товару.

По-друге, на виконання вказаних вимог учасник надав лист від товаровиробника, який підтверджує його право щодо офіційного представництва запропонованої продукції протягом всього строку виконання договору.

Так, наданий лист відноситься до категорії «інших документів» та в повному обсязі підтверджує право учасника розповсюджувати продукції відповідного товаровиробника.

Таким чином, учасник виконав вимоги замовника в повному обсязі та надав усі необхідні документи.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.