Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Львівська залізниця на аукціоні переплатила за дизельні електростанції понад 45 тисяч гривень

Львівська залізниця на аукціоні переплатила за дизельні електростанції понад 45 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Регіональною філією «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», за результатами аукціону, який відбувся 09 липня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 45 193,20 гривень – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-21-000042-c.

Вказана сума була перевитрачена при закупівлі 13 штук пересувних електростанцій дизельних, в результаті безпідставного відхилення однієї з найвигідніших пропозицій ТОВ «Еквівес».

Всього в аукціоні приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «А.С.Г.-Груп», ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «Еквівес», ТОВ «Смарт Ексім» та ТОВ «Геко-Центр».

В результаті, замовник торгів акцептував одну із найдорожчих пропозицій ТОВ «Смарт Ексім» – 343 200,00 гривень.

Водночас, троє інших учасників аукціону запропонували значно дешевші ціни на дизельні електростанції, ТОВ «А.С.Г.-Груп» – 218 010,00 гривень, ТОВ «Епіцентр К» – 243 572,00 гривень та ТОВ «Еквівес» – 298 006,80 гривень. Однак пропозиції ТОВ «А.С.Г.-Груп» та ТОВ «Епіцентр К» були відхилені через суттєві недоліки у документах учасників.

Між тим, пропозицію ТОВ «Еквівес» було відхилено через «нібито» невідповідність року виготовлення продукції, вказаній у довідці із даними про товар.

Варто зазначити, що у тендерній документації замовник встановив вимогу щодо надання довідки із даними про товар за встановленим зразком у вигляді таблиці та зобов’язав учасників викласти її у відповідності до інструкції щодо заповнення.

Додатково, у технічній специфікації, викладеній в одному із додатків до тендерної документації міститься посилання, що продукція повинна бути виготовлена у 2018 році.

Разом з цим, ТОВ «Еквівес» було надано довідку із даними про товар, заповнену у відповідності до вимог замовника, в якій учасник вказав, що пропонує поставити продукцію 2017-2018 року виготовлення.

Таким чином, учасник запропонував товар у відповідності до вимог замовника. При цьому посилання на 2017 рік виробництва дизельних електростанцій не є вагомою підставою для відхилення пропозиції, оскільки учасник все ж зазначив про виготовлення товару у 2018 році.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Львівської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.