ПАТ «Укрпошта» на аукціоні замовило поліграфічні послуги з переплатою майже півмільйона гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
01.08.2018
ПАТ «Укрпошта» на аукціоні замовило поліграфічні послуги з переплатою майже півмільйона гривень - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ПАТ «Укрпошта», за результатами аукціону, який відбувся 19 червня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 462 999,00 гривень – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-05-31-001378-a.

Вказана сума була перевитрачена при замовленні послуг із виготовлення поліграфічної продукції, в результаті безпідставного відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Ландпресс».

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Ландпресс», ТОВ «Літера-Друк» та ТОВ «Бізнес-Логіка».

Так, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Літера-Друк» вартістю 2 882 999,00 гривень.

Водночас, ТОВ «Ландпресс» запропонувало виготовити поліграфічну продукцію значно дешевше – 2 420 000,00 гривень. Однак замовник відхилив дану пропозицію зазначивши, що “нібито” у довідці про виконання аналогічного договору учасник не вказав найменування поліграфічної продукції, що не дає можливість встановити, що за аналогічними договорами було виготовлено та поставлено саме рекламно-інформаційну поліграфічну продукцію.

Варто зазначити, що в тендерній документації замовник чітко визначив перелік інформації, яку учасник зобов’язаний висвітлити у довідці про виконання аналогічного договору.

Додатково, для підтвердження відповідності вказаному кваліфікаційному критерію учасник повинен надати відгук від контрагента про належне виконання договору.
Враховуючи вище перелічені вимоги, ТОВ «Ландпресс» надало довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору, складену у відповідності до всіх вимог тендерної документації замовника.

Так, у наданій довідці учасник вказав інформацію про шість попередніх виконаних аналогічних договорів із посиланням на найменування наданої рекламно-інформаційної поліграфічної продукції.

Крім того, у складі документів своєї тендерної пропозиції учасник надав копію виконаного аналогічного договору, листи-відгуку від замовника про його виконання та копію видаткової накладної.

Також, слід звернути увагу, що у відповідності до умов тендерної документації замовник міг самостійно звернутись до контрагента за попередньо виконаним договором для отримання більш детальної інформації про поліграфічні послуги виконані ТОВ «Ландпресс», однак не скористався цією можливістю.

Вказані обставини свідчать про те, що учасник виконав вимоги тендерної документації в повному обсязі та надав вичерпний перелік всіх документів.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Комментарии 5
Верещагин 3.08.2018 10:00
Пусть сначала ООО Ландпресс раскажет о том, что кроме уголовного дела, у них 90% импорта идут из Расеи (деньги выводятся туда), официально трудоустроен только один сотрудник, их тендерное предложение ниже себестоимости бумаги на которой оно будет печататься. Так вот- печатают они в Донецке на Астропрессе, потом через Расейскую прокладку везут продукцию в Украину, а бабки гонят на Расею а потом в ДНР. П.с. бывший их директор уже привлекался по 364 УК. Можно еще писать и писать за этот Ландпресс. Прежде чем брать заказ вначале изучили бы за кого вписываетесь. А про решение суда - зачем прокурорам их судить если можно доить))))
Василий 2.08.2018 21:05
Статья 100% заказуха. Сепары тянут сразу за сепаров.
Игорю 2.08.2018 11:18
Факты в студию (приговор, вступивший в силу, где будет указано, что ТОВ «Ландпресс» финансирует террористические организации").
Виталя 2.08.2018 10:50
Игорь Смилянский, почитайте статью "Під керівництвом топ-менеджерів Рината Ахметова “Укрпошта” отримала рекордні збитки" - http://igor-smelyansky.blogspot.com/. Тут про вас тоже много написано.
Игорь 1.08.2018 21:36
Найдите в интернете статью "КГГА расплатится за “просроченные” сувениры с компанией, обвиняемой в финансировании ЛНР" - там про это ТОВ «Ландпресс» очень много интересного написано!

Лента новостей

Комментарии