Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Держаудитори упіймали Київських комунальників на перевитрачанні 612 тисяч гривень на аукціоні

Держаудитори упіймали Київських комунальників на перевитрачанні 612 тисяч гривень на аукціоні

Північний офіс Держаудитслужби повідомив Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Печерського району м. Києва, в ході закупівлі саджанців дерев.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Печерського району м. Києва та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/13144.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, аудиторами було встановлено, що найвигідніша пропозиція ТОВ «ТМ Садовий центр «ДаЛаС», яка була дешевша за ціну переможця на 612 350,00 гривень була відхилена замовником безпідставно, оскільки останній не вимагав в тендерній документації надання виписки та відомостей з ЄДРПОУ.

Більш того, аудитори наголосили, що інформація про суб’єкти господарської діяльності міститься у відкритому Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань Міністерства юстиції України і є у вільному доступі.

У зв'язку із цим, заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Сергій Чернега повідомив, що замовнику рекомендовано вжити заходи спрямовані на усунення порушень та притягнути винних осіб до відповідальності.

Нижче наводимо відповідь Північного офісу Держаудитслужби

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.