Держаудитори упіймали Київських комунальників на перевитрачанні 612 тисяч гривень на аукціоні

12.07.2018
Держаудитори упіймали Київських комунальників на перевитрачанні 612 тисяч гривень на аукціоні - Верховенство Права

Північний офіс Держаудитслужби повідомив Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Печерського району м. Києва, в ході закупівлі саджанців дерев.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Печерського району м. Києва та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/13144.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, аудиторами було встановлено, що найвигідніша пропозиція ТОВ «ТМ Садовий центр «ДаЛаС», яка була дешевша за ціну переможця на 612 350,00 гривень була відхилена замовником безпідставно, оскільки останній не вимагав в тендерній документації надання виписки та відомостей з ЄДРПОУ.

Більш того, аудитори наголосили, що інформація про суб’єкти господарської діяльності міститься у відкритому Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань Міністерства юстиції України і є у вільному доступі.

У зв'язку із цим, заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Сергій Чернега повідомив, що замовнику рекомендовано вжити заходи спрямовані на усунення порушень та притягнути винних осіб до відповідальності.

Нижче наводимо відповідь Північного офісу Держаудитслужби

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии