Південно-Західна залізниця замовила послуги з обслуговування комп’ютерної техніки з переплатою 120 тисяч гривень

18.06.2018
Південно-Західна залізниця замовила послуги з обслуговування комп’ютерної техніки з переплатою 120 тисяч гривень - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Регіональною філією «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», за результатами аукціону, який відбувся 02 травня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 120 000,00 гривень – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-04-06-000154-a.

Вказана сума була перевитрачена при замовленні послуг з технічного обслуговування комп’ютерної, копіювальної техніки та периферичних пристроїв, та заправки картриджів, в результаті безпідставного відхилення однієї з найвигідніших пропозицій ТОВ «Родос Прінт».

Всього в аукціоні приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Спринт-Сервіс», ТОВ «Родос Прінт», ТОВ «В.М.», ТОВ «А-Мега Захист» та ТОВ «Quanta System».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «В.М.» – 1 520 000,00 гривень.

Водночас, двоє інших учасників аукціону запропонували виконати послуги з обслуговування компютерної техніки значно дешевше, ТОВ «Спринт-Сервіс» – 1 399 900,00 гривень та ТОВ «Родос Прінт» – 1 400 000,00 гривень. Однак пропозиція ТОВ «Спринт-Сервіс» була відхилена через суттєві недоліки у документах учасника.

Між тим, пропозицію ТОВ «Родос Прінт» безпідставно відхили пославшись на те, що дата наданого учасником листа-відгуку про виконання аналогічного договору співпала із датою відповідного договору.

Необхідно звернути увагу, що у тендерній документації зазначено лише про необхідність надання аналогічного договору та листа-відгуку до нього.

Однак замовник не вказав жодних вимог щодо вихідної дати, часових меж або інших критеріїв до листів-відгуків.

Таким чином, учасник виконав вимоги замовника в повному обсязі та надав усі необхідні документи.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии