Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

17 октября 2018
В Одессе прошел форум «Дисциплинарная ответственность в области правосудия»Тернопільський радіозавод "Оріон" проданий за 57 мільйонів гривеньУ Харьковского отеля «Баден-Баден» отобрали "четыре звезды"Кто поможет украинским фермерам выжить, если государство их игнорирует?По заказу Николаевского горсовета сделают ремонт и термосанацию здания детского сада №87 на сумму почти 10 млн грнВ Шепетовке Хмельницкой области заезжие рейдеры захватили ФХ «Сварог»Работа «Росток-Холдинг» и все 17 его предприятий заблокирована. Судебный спор или рейдерский захват?По заказу Волынской ОГА отремонтируют дорогу Задыба-Клюськ Турийского района Волынской области на сумму более 14 млн грнВ Киевской области совершена пятая попытка рейдерского захвата ФХ «Хорс-КЛН»Украинские аграрии ищут защиты у властей от экспорта некачественной и дешевой гречки из РФПо заказу филиала «Харьковтрансгаз» проведут ремонт установки электрообогрева оборудования на сумму почти 5 млн грн
16 октября 2018

Генеральна прокуратура придбала персональні комп’ютери, переплативши понад 130 тисяч гривень на аукціоні

Генеральна прокуратура придбала персональні комп’ютери, переплативши понад 130 тисяч гривень на аукціоні

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Генеральною прокуратурою, за результатами аукціону, який відбувся 13 квітня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі 130 комплектів персональних комп’ютерів, було перевитрачено 130 615,20 гривень через безпідставне відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Олмакс сістемс» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-27-000840-b.

Всього в аукціоні приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Олмакс сістемс», ТОВ «Інфотрейд», ТОВ «Український папір», ТДВ «Інженерно-будівельна фірма «ЛДС» та ТОВ «Вау-принт».

ТОВ «Олмакс сістемс» запропонувало поставити комп’ютери на 130 615,20 гривень дешевше, ніж у переможця торгів, однак його пропозиція була відхилена через відсутність у витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформації про кінцевого бенефіціарного власника учасника.

Разом з тим, слід звернути увагу, що діючим законодавством передбачена відсутність необхідності надавати зазначену інформацію юридичними особами, засновниками та власниками яких є виключно фізичні особи, оскільки відповідні особи автоматично визнаються їх кінцевими бенефіціарними власниками.

Таким чином, вищезазначені обставини свідчать про належне виконання учасником вимог тендерної документації та про формальність відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Олмакс сістемс».
З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.