Укрзалізниця замовила ремонт обладнання у "зговірливих" учасників аукціону

22.05.2018
 Укрзалізниця замовила ремонт обладнання у

Громадській організації «Верховенство права», під час аналізу документів тендеру в системі закупівель «Prozorro», стало відомо, що ТОВ «Променергоальянс» та ТОВ «Торнадо Груп», 18 квітня 2018 року разом прийняли участь в аукціоні, метою якого було визначити виконавця послуг по проведенню капітального ремонту дробарно-сортувального обладнання, замовником якого виступила Філія «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця».

Проаналізувавши документи у складі пропозицій учасників аукціону – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-29-000353-c, стало відомо, що ТОВ «Променергоальянс» та ТОВ «Торнадо Груп» одночасно використовують одне й те саме складське приміщення за однією адресою, яка зазначена у довідках про матеріально-технічну базу суб’єктів господарювання.

Також, варто зазначити, що учасники надали ряд довідок в довільній формі однакового змісту, зі схожістю у зовнішньому оформленні та датовані одним днем.
Вказані обставини у своїй сукупності свідчать про можливе існування взаємозв’язку у діях ТОВ «Променергоальянс» та ТОВ «Торнадо Груп».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии