Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Укрзалізниця замовила ремонт обладнання у "зговірливих" учасників аукціону

Укрзалізниця замовила ремонт обладнання у

Громадській організації «Верховенство права», під час аналізу документів тендеру в системі закупівель «Prozorro», стало відомо, що ТОВ «Променергоальянс» та ТОВ «Торнадо Груп», 18 квітня 2018 року разом прийняли участь в аукціоні, метою якого було визначити виконавця послуг по проведенню капітального ремонту дробарно-сортувального обладнання, замовником якого виступила Філія «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця».

Проаналізувавши документи у складі пропозицій учасників аукціону – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-29-000353-c, стало відомо, що ТОВ «Променергоальянс» та ТОВ «Торнадо Груп» одночасно використовують одне й те саме складське приміщення за однією адресою, яка зазначена у довідках про матеріально-технічну базу суб’єктів господарювання.

Також, варто зазначити, що учасники надали ряд довідок в довільній формі однакового змісту, зі схожістю у зовнішньому оформленні та датовані одним днем.
Вказані обставини у своїй сукупності свідчать про можливе існування взаємозв’язку у діях ТОВ «Променергоальянс» та ТОВ «Торнадо Груп».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.