Инициативы

17 июля 2018
13 июля 2018
12 июля 2018
11 июля 2018
10 июля 2018
9 июля 2018
6 июля 2018

Новости

17 июля 2018
Как отличить настоящее решение суда от фальшивогоНезаконная деятельность нотариуса по перерегистрации недвижимости не всегда может быть остановлена Минюстом«Опорядрембуд» реконструирует нежилое строение под здание суда по заказу Апелляционного суда Ровненской области на сумму почти 8,63 млн грПередел рынка лекарств в Украине: Мелких предпринимателей вынудят закрыться и забыть о продаже лекарствГосударственный порт «Черноморск» хотят сдать в аренду офшорной компании с дальнейшей потерей контроля над нимФирма «Бекас-Буд» отремонтирует спальный корпус №4 по заказу «Санаторно-курортного центра «Шкло» на сумму почти 58 млн грнОдесский медицинский университет подвергся массированной атаке всевозможных проверяющих. В чью пользу «сливают» вуз?Впервые в Одесском суде - моделирование судебного заседания Европейского суда по правам человека
16 июля 2018

Держаудитори упіймали чиновників Київської ОДА на перевитрачанні 210 тисяч гривень на тендері

Держаудитори упіймали чиновників Київської ОДА на перевитрачанні 210 тисяч гривень на тендері

Північний офіс Держаудитслужби повідомив Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації, при замовленні послуг по проведенню капітального ремонту дорожнього покриття проїзної частини в одному із сіл Київської області.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/12987.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, аудиторами було встановлено, що найвигідніша пропозиція ТОВ «Нардор», була відхилена замовником на підставі того, що довідка про технічні та якісні характеристики предмету закупівлі не була підписана уповноваженою особою учасника та не скріплена печаткою. Але як з'ясувалося, ці обставини є цілком вигаданими, тому що в завантажених матеріалах була наявна потрібна довідка, підписана та пропечатана.

У зв'язку із цим, заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Сергій Чернега повідомив, що замовнику рекомендовано вжити заходи спрямовані на усунення порушень та притягнути винних осіб до відповідальності.

Нижче наводимо відповідь Північного офісу Держаудитслужби

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.