Инициативы

14 ноября 2018
12 ноября 2018
8 ноября 2018
7 ноября 2018

Новости

14 ноября 2018
13 ноября 2018

Держаудитори упіймали чиновників Київської ОДА на перевитрачанні 210 тисяч гривень на тендері

Держаудитори упіймали чиновників Київської ОДА на перевитрачанні 210 тисяч гривень на тендері

Північний офіс Держаудитслужби повідомив Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації, при замовленні послуг по проведенню капітального ремонту дорожнього покриття проїзної частини в одному із сіл Київської області.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/12987.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, аудиторами було встановлено, що найвигідніша пропозиція ТОВ «Нардор», була відхилена замовником на підставі того, що довідка про технічні та якісні характеристики предмету закупівлі не була підписана уповноваженою особою учасника та не скріплена печаткою. Але як з'ясувалося, ці обставини є цілком вигаданими, тому що в завантажених матеріалах була наявна потрібна довідка, підписана та пропечатана.

У зв'язку із цим, заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Сергій Чернега повідомив, що замовнику рекомендовано вжити заходи спрямовані на усунення порушень та притягнути винних осіб до відповідальності.

Нижче наводимо відповідь Північного офісу Держаудитслужби

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.