КП «Київпастранс» на аукціоні переплатили 312 тисяч гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
20.04.2018
КП «Київпастранс» на аукціоні переплатили 312 тисяч гривень - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Комунальним підприємством «Київпастранс», за результатами аукціону, який відбувся 05 березня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro» по закупівлі книг обліку розрахункових операцій, було перевитрачено 312 626,82 гривень через безпідставне відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Облік-Вись» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-02-16-001794-a.

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Облік-Вись», ПП «Шанселери», ТОВ «Український папір» та ТОВ «Моноліт-Друк».
В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Український папір», вартість товару якого склала 1 171 394,82 гривень.

Водночас, ТОВ «Облік-Вись» запропонувало поставити облікові книги значно дешевше, за 858 768,00 гривень, однак його пропозиція була відхилена. Підставою відхилення найвигіднішої пропозиція стала відсутність підтвердження технічної специфікації на товар щодо можливості його поставки партіями за письмовою заявкою.

Разом з тим, слід звернути увагу, що в тендерній документації замовник взагалі не зазначив про необхідність надавати окремий документ для підтвердження технічної специфікації на поставлений товар.

Таким чином, вищезазначені обставини свідчать про належне виконання учасником вимог тендерної документації, а також про виключну формальність відхилення найвигіднішої пропозиції.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии