Одеський апеляційний господарс ький суд відкрив свої двері для студентів!

13.04.2018
Одеський апеляційний господарс ький суд відкрив свої двері для студентів! - Верховенство Права

Сьогодні в Одеському апеляційному господарському суді відбувся День відкритих дверей! На нього були запрошені студенти I-III курсу Юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Основна мета цього заходу – наглядно показати дітям, що суд – це саме те місце, куди вони завжди можуть звернутися за захистом своїх прав, і навіть, у майбутньому, зв’язати свою професійну долю.

Для багатьох із запрошених – це перше подібне знайомство з судом, коли можна побачити роботу «зсередини», очима справжнього служителя Феміди! Студенти ознайомилися з роботою канцелярії, відвідали архів, зали судових засідань, та прийняли участь в імітованому судовому засіданні.

Також, студенти покращили свої знання з історії судочинства, процесуального права, та отримали багато цікавої та корисної інформації.

Крім того, студенти відвідали Центр судової комунікації Одеської області та кабінет медіації, які також розташовані в приміщенні суду.

Медіація, як відносно нова процедура, викликала у студентів значний інтерес та жваву дискусію про її актуальність та перспективність.

Колектив та керівництво суду впевнені, що проведення подібних заходів для студентів сприяє набуттю більш чіткого розуміння про роботу судів, а також допоможе їм визначитись із майбутньою професією!
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии