Инициативы

21 сентября 2018
20 сентября 2018
19 сентября 2018
18 сентября 2018
17 сентября 2018
14 сентября 2018
13 сентября 2018

Новости

21 сентября 2018
20 сентября 2018
19 сентября 2018

Одеський апеляційний господарс ький суд відкрив свої двері для студентів!

Сьогодні в Одеському апеляційному господарському суді відбувся День відкритих дверей! На нього були запрошені студенти I-III курсу Юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Основна мета цього заходу – наглядно показати дітям, що суд – це саме те місце, куди вони завжди можуть звернутися за захистом своїх прав, і навіть, у майбутньому, зв’язати свою професійну долю.

Для багатьох із запрошених – це перше подібне знайомство з судом, коли можна побачити роботу «зсередини», очима справжнього служителя Феміди! Студенти ознайомилися з роботою канцелярії, відвідали архів, зали судових засідань, та прийняли участь в імітованому судовому засіданні.

Також, студенти покращили свої знання з історії судочинства, процесуального права, та отримали багато цікавої та корисної інформації.

Крім того, студенти відвідали Центр судової комунікації Одеської області та кабінет медіації, які також розташовані в приміщенні суду.

Медіація, як відносно нова процедура, викликала у студентів значний інтерес та жваву дискусію про її актуальність та перспективність.

Колектив та керівництво суду впевнені, що проведення подібних заходів для студентів сприяє набуттю більш чіткого розуміння про роботу судів, а також допоможе їм визначитись із майбутньою професією!
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.