«Ukrainian Heart» — платформа, що об’єднала Україну та Італію

17.03.2018
«Ukrainian Heart» — платформа, що об’єднала Україну та Італію

15 березня 2018 року в Італії, в Aeroporti Di Puglia міста Барі, культурно-соціальний проект «Ukrainian Heart» на 14-ому «Workshop» презентував програму платформи для розвитку культурної, соціальної дипломатії між двома країнами — Італією та Україною.

Серед присутніх на заході були: віце-президент регіону Апулія, представники всіх провідних туроператорів Італії, топ-менеджери всіх ланок влади Італії, власники та генеральні директори аеропортів та адміністрацій, представники КМДА, Торгово-промислової палати України, відомі українські сучасні дизайнери та митці, а також представники топ медіа-холдингів Італії та України, головні інформаційні телеканали та сайти країни.

«Ukrainian Heart» — це платформа, основною метою якої є об’єднання всіх, хто опікується проблематикою створення позитивного іміджу України у світі, оскільки лише об`єднання конструктивних підходів бізнес моделей, культурних та соціальних поглядів, в результаті створить підґрунтя для спільного вирішення всіх існуючих питань та моделювання майбутнього»,- зазначив Ігор Мізрах, співзасновник «Ukrainian Heart».

«Сьогодні синергія бізнесу та культури є саме тим потужним рушієм, який повністю відповідає потребам сучасного суспільства. Якщо раніше такі галузі, як культурна та соціальна, погано вписувалися в традиційні бізнес-моделі, а іноді зовсім ігнорувалися як непотрібні, то сьогодні, враховуючи сучасний стиль змін координат у всіх сфера життя і викоренення парканів чіткого розмежування, бізнесмени вибудовують цілі та плани щодо прискореного розвитку з міжнародними бізнес-платформами, враховуючи потреби культурного та соціального спрямування», — наголосила Ганна Максимчук, співзасновник “Ukrainian Heart”.

Гармонійний та скоординований розвиток, що забезпечить культурно-соціальна платформа «Ukrainian Heart», своїм прикладом засвідчить необхідність комплексного підходу від діалогу до стратегічного планування кроків на декілька років вперед, як єдино можливий вихід із ситуації, яка наразі негативно прогресує в українському суспільстві.

«Україна завжди була, є і буде країною талановитих та неперевершених особистостей, які пишаються тим, що представники титульної нації щиро та відкрито вибудовують взаємодію із всіма представниками інших держав, що мешкають на її території. Не є винятком й італійці, які сьогодні активніше відкривають для себе Україну не тільки як туристичного, а і як соціално-культурного партнера, з яким легко знайти спільну мову», — наголосив Марко Франчіні, генеральний директор аеропортів у містах Барі, Бріндізі, Таранто та Фоджа.

«Проаналізувавши головні тези щодо співіснування та взаємодії на платформі «Ukrainian Heart» в соціальній, культурній, туристичній та екологічній сферах, ми виступили з ініціативою підписання Меморандуму про взаємодію в особі співзасновників платформи Ігоря Мізраха та Ганни Максимчук з української сторони, та в моєму обличчі, як першого віце-президента регіону Апулії», — зазначила Барбара Валензано.

“Туризм зажди був тією рушійною силою, яка об’єднує людей та країни. Саме тому «ІQ Tours”, головною метою якого є не тільки забезпечення комфортного та легкого відпочинку, підтримує платформу “Ukrainian Heart”. Ми вбачаємо в роботі представництва даної платформи в Апулії значні кроки для розвитку чіткої туристичної взаємодії. Крім того, це можливість презентувати все розмаїття багатства української культури», — наголосила Юлія Коваленко, засновник туристичної компанії «IQ Tours».

 

vse.media


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии