Обухівська міська рада розірвала сумнівний договір із реконструкції після втручання громадських організацій

Сфера интересов: Публичные закупки
13.02.2018
Обухівська міська рада розірвала сумнівний договір із реконструкції після втручання громадських організацій - Верховенство Права

Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області розірвав договір з переможцем аукціону ТОВ «СОБІ» на виконання робіт з реконструкції «Площі матері», розташованої по вул. Київській у м. Обухів Київської області - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-11-03-000626-b.

Варто відзначити, що на подібні дії, замовника та переможця аукціону спонукали звернення громадськості до конролюючих та правоохороних органів, а також публікації в мережі Інтернет про виявлені порушення під час зазначеної закупівлі.

Нагадаємо, що раніше, Громадська організація «Верховенство права» зверталася до контролюючих органів Київської області, з метою проведення перевірок щодо законності дій посадових осіб тендерного комітету Виконавчого комітету Обухівської міської ради при закупці робіт із реконструкції площі - http://verhovenstvo.com/view/13742.

Тоді, в результаті акцепту, переможцем було визнано ТОВ «СОБІ», вартість його пропозиції склала 10 200 000,00 гривень, що виявилось на 700 000,00 гривень дорожче, ніж в іншого учасника - ТОВ «Профенерго Інжиніринг», пропозиція якого була відхилена через незначні формальності.
 


Комментарии 1
Серега 13.02.2018 13:43
Пидрахуи!!!

Лента новостей

Комментарии