Держаудитслужба: Вишгородські нацгвардійці переплатили за вугілля "лише" 95 тисяч гривень

08.02.2018
Держаудитслужба: Вишгородські нацгвардійці переплатили за вугілля

Північний офіс Держаудитслужби повідомив Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення, допущені комітетом з конкурсних торгів Військової частини 3027 Національної гвардії України, під час закупівлі кам'яного вугілля.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Військової частини 3027 Національної гвардії України - http://verhovenstvo.com/view/12824.

В результаті перевірки документації, було встановлено, що в аукціоні приймали участь сім підприємств: ПП «Сев-Сервіс 2000», ТОВ «Ф’южн-У», ТОВ «Регіон-Юг-Торг», ПП «Вугледаренергоплюс», ТОВ «Славресурс», ТОВ «Вуглеторфзбагачення» та ТОВ «Укрвугілляресурс».

Аудиторами було встановлено, що пропозиція учасника ПП «Сев-Сервіс 2000» була відхилена через те, що у складі тендерної пропозиції не було довідки щодо не засудження посадової особи учасника за злочин, вчинений із корисливих мотивів.

Але як справедливо відмітили співробітники Держаудитслужби, така довідка містилася у матеріалах тендерної пропозиції та її було підписано уповноваженою на те особою, про що у документах також знайшлось підтвердження.

У зв'язку із цим, заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Ірина Горбанська, повідомила, що замовнику торгів було спрямовано рекомендацію усунути виявлені порушення та притягнути винних осіб до відповідальності.

Нижче наводимо відповідь Північного офісу Держаудитслужби.Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии