Инициативы

20 февраля 2018
16 февраля 2018
14 февраля 2018
13 февраля 2018
12 февраля 2018
9 февраля 2018
8 февраля 2018
7 февраля 2018

Новости

20 февраля 2018
19 февраля 2018
Фирма «ШПУ «Гірник» выполнит работы по замене армирования по заказу Шахтоуправления «Южнодонбасское №1» на сумму более 15,1 млн грнНалоговые службы блокируют работу ООО «Радеховский сахар»ФГИ выставил на продажу горный оздоровительный комплекс «Прикарпатье» в Яремче, принадлежащий НБУЗапорожская АЭС купит бесшовные трубы у фирмы «Энерготехцентр» на сумму более 3,3 млн грн4 года борьбы за логистический центр под Киевом завершились победой собственников ООО «Автодом»Фирма «Лидер» отремонтирует учебный комплекс №10 по заказу Хмельницкого горсовета на сумму более 27,5 млн грнКомпанию «Энергия и газ Украина» лишили лицензии на производство электрической и тепловой энергии из-за ее фактического отсутствияФирма «Системы прогрессивной очистки» окажет услуги дезинфекции для КП «Харьковский метрополитен» на сумму почти 3,9 млн грн

Держаудитслужба: Вишгородські нацгвардійці переплатили за вугілля "лише" 95 тисяч гривень

Держаудитслужба: Вишгородські нацгвардійці переплатили за вугілля

Північний офіс Держаудитслужби повідомив Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення, допущені комітетом з конкурсних торгів Військової частини 3027 Національної гвардії України, під час закупівлі кам'яного вугілля.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Військової частини 3027 Національної гвардії України - http://verhovenstvo.com/view/12824.

В результаті перевірки документації, було встановлено, що в аукціоні приймали участь сім підприємств: ПП «Сев-Сервіс 2000», ТОВ «Ф’южн-У», ТОВ «Регіон-Юг-Торг», ПП «Вугледаренергоплюс», ТОВ «Славресурс», ТОВ «Вуглеторфзбагачення» та ТОВ «Укрвугілляресурс».

Аудиторами було встановлено, що пропозиція учасника ПП «Сев-Сервіс 2000» була відхилена через те, що у складі тендерної пропозиції не було довідки щодо не засудження посадової особи учасника за злочин, вчинений із корисливих мотивів.

Але як справедливо відмітили співробітники Держаудитслужби, така довідка містилася у матеріалах тендерної пропозиції та її було підписано уповноваженою на те особою, про що у документах також знайшлось підтвердження.

У зв'язку із цим, заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Ірина Горбанська, повідомила, що замовнику торгів було спрямовано рекомендацію усунути виявлені порушення та притягнути винних осіб до відповідальності.

Нижче наводимо відповідь Північного офісу Держаудитслужби.Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.