Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Києво-Святошинські “охоронці здоров’я” знайшли підстави для закупівлі продуктів у "потрібного" підприємства

Києво-Святошинські “охоронці здоров’я” знайшли підстави для закупівлі продуктів у

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Відділом охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області, за результатами аукціону, який відбувся 15 січня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі свіжомороженої риби, було формально відхиленно одну з найвигідніших пропозицій ТОВ «Стартрейдінг» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-14-000523-b.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Стартрейдінг», ТОВ «Руол Стандарт» та Підприємство «Роман» Міжнародної ліги українських інвалідів-інтелектуалів «Софія».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Руол Стандарт» вартістю 285 324,00 гривень, в той час коли ТОВ «Стартрейдінг» запропанувало продукт належної якості за 279 442,00 гривень. Однак пропозиція учасника була відхилена через надання довідки з обслуговуючого банку про відсутність заборгованості за кредитом, датована раніше 15 днів до дати розкриття пропозиці.

Варто зазначити, що розкриття пропозицій відбулось в 11 годині 53 хвилин 15 січня 2018 року. Довідка, яку надав учасник, датована 01 січня 2018 року та сформована в 14 годині 57 хвилин. Тож, бажано відмітити, що учасник не порушував умови тендерної документації щодо строку дії відповідної довідки.

Хоча, різниця між пропозиціями зазначених учасників не велика та не завдасть значних збитків державному бюджету, все одно без відповідного реагування з боку контролюючих органів, дані обставини можуть призвести до звички тендерного комітету Відділу охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області безпідставно та формально відхиляти пропозиції "непотрібних" учасників аукціону.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Київської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.