Києво-Святошинські “охоронці здоров’я” знайшли підстави для закупівлі продуктів у "потрібного" підприємства

Сфера интересов: Публичные закупки
05.02.2018
Києво-Святошинські “охоронці здоров’я” знайшли підстави для закупівлі продуктів у

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Відділом охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області, за результатами аукціону, який відбувся 15 січня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі свіжомороженої риби, було формально відхиленно одну з найвигідніших пропозицій ТОВ «Стартрейдінг» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-14-000523-b.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Стартрейдінг», ТОВ «Руол Стандарт» та Підприємство «Роман» Міжнародної ліги українських інвалідів-інтелектуалів «Софія».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Руол Стандарт» вартістю 285 324,00 гривень, в той час коли ТОВ «Стартрейдінг» запропанувало продукт належної якості за 279 442,00 гривень. Однак пропозиція учасника була відхилена через надання довідки з обслуговуючого банку про відсутність заборгованості за кредитом, датована раніше 15 днів до дати розкриття пропозиці.

Варто зазначити, що розкриття пропозицій відбулось в 11 годині 53 хвилин 15 січня 2018 року. Довідка, яку надав учасник, датована 01 січня 2018 року та сформована в 14 годині 57 хвилин. Тож, бажано відмітити, що учасник не порушував умови тендерної документації щодо строку дії відповідної довідки.

Хоча, різниця між пропозиціями зазначених учасників не велика та не завдасть значних збитків державному бюджету, все одно без відповідного реагування з боку контролюючих органів, дані обставини можуть призвести до звички тендерного комітету Відділу охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області безпідставно та формально відхиляти пропозиції "непотрібних" учасників аукціону.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Київської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии