Инициативы

20 февраля 2018
16 февраля 2018
14 февраля 2018
13 февраля 2018
12 февраля 2018
9 февраля 2018
8 февраля 2018
7 февраля 2018

Новости

20 февраля 2018
19 февраля 2018
Фирма «ШПУ «Гірник» выполнит работы по замене армирования по заказу Шахтоуправления «Южнодонбасское №1» на сумму более 15,1 млн грнНалоговые службы блокируют работу ООО «Радеховский сахар»ФГИ выставил на продажу горный оздоровительный комплекс «Прикарпатье» в Яремче, принадлежащий НБУЗапорожская АЭС купит бесшовные трубы у фирмы «Энерготехцентр» на сумму более 3,3 млн грн4 года борьбы за логистический центр под Киевом завершились победой собственников ООО «Автодом»Фирма «Лидер» отремонтирует учебный комплекс №10 по заказу Хмельницкого горсовета на сумму более 27,5 млн грнКомпанию «Энергия и газ Украина» лишили лицензии на производство электрической и тепловой энергии из-за ее фактического отсутствияФирма «Системы прогрессивной очистки» окажет услуги дезинфекции для КП «Харьковский метрополитен» на сумму почти 3,9 млн грн

Києво-Святошинські “охоронці здоров’я” знайшли підстави для закупівлі продуктів у "потрібного" підприємства

Києво-Святошинські “охоронці здоров’я” знайшли підстави для закупівлі продуктів у

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Відділом охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області, за результатами аукціону, який відбувся 15 січня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі свіжомороженої риби, було формально відхиленно одну з найвигідніших пропозицій ТОВ «Стартрейдінг» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-14-000523-b.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Стартрейдінг», ТОВ «Руол Стандарт» та Підприємство «Роман» Міжнародної ліги українських інвалідів-інтелектуалів «Софія».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Руол Стандарт» вартістю 285 324,00 гривень, в той час коли ТОВ «Стартрейдінг» запропанувало продукт належної якості за 279 442,00 гривень. Однак пропозиція учасника була відхилена через надання довідки з обслуговуючого банку про відсутність заборгованості за кредитом, датована раніше 15 днів до дати розкриття пропозиці.

Варто зазначити, що розкриття пропозицій відбулось в 11 годині 53 хвилин 15 січня 2018 року. Довідка, яку надав учасник, датована 01 січня 2018 року та сформована в 14 годині 57 хвилин. Тож, бажано відмітити, що учасник не порушував умови тендерної документації щодо строку дії відповідної довідки.

Хоча, різниця між пропозиціями зазначених учасників не велика та не завдасть значних збитків державному бюджету, все одно без відповідного реагування з боку контролюючих органів, дані обставини можуть призвести до звички тендерного комітету Відділу охорони здоров’я Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області безпідставно та формально відхиляти пропозиції "непотрібних" учасників аукціону.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Київської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.