Инициативы

20 февраля 2018
16 февраля 2018
14 февраля 2018
13 февраля 2018
12 февраля 2018
9 февраля 2018
8 февраля 2018
7 февраля 2018

Новости

20 февраля 2018
19 февраля 2018
Фирма «ШПУ «Гірник» выполнит работы по замене армирования по заказу Шахтоуправления «Южнодонбасское №1» на сумму более 15,1 млн грнНалоговые службы блокируют работу ООО «Радеховский сахар»ФГИ выставил на продажу горный оздоровительный комплекс «Прикарпатье» в Яремче, принадлежащий НБУЗапорожская АЭС купит бесшовные трубы у фирмы «Энерготехцентр» на сумму более 3,3 млн грн4 года борьбы за логистический центр под Киевом завершились победой собственников ООО «Автодом»Фирма «Лидер» отремонтирует учебный комплекс №10 по заказу Хмельницкого горсовета на сумму более 27,5 млн грнКомпанию «Энергия и газ Украина» лишили лицензии на производство электрической и тепловой энергии из-за ее фактического отсутствияФирма «Системы прогрессивной очистки» окажет услуги дезинфекции для КП «Харьковский метрополитен» на сумму почти 3,9 млн грн

Косівськи освітяни перевитрачають кошти за газ

Косівськи освітяни перевитрачають кошти за газ

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Відділом освіти Косівської РДА, за результатами аукціону, який відбувся 5 січня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro» по закупівлі природного газу, було формально відхиленно одну з найвигідніших пропозицій ТОВ «Кастум» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-20-002513-a.

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ООО «Кастум», ООО «Івано-Франківськгаз збуд», ООО «Укртранссервіс груп» та ПП «Окко контракт».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ООО «Івано-Франківськгаз збуд» вартістю 1 305 412,03 гривень, в той час коли ООО «Кастум»запропонувало газ належної якості за 1 296 815,00 гривень. Однак пропозиція учасника була відхилена через ненадання Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, з реєстру платників ПДВ та копії сторінок Статуту, де зазначена інформація про статутний вклад учасників.

Незважаючи на допущений недолік, замовник міг самостійно отримати інформацію про суб’єкта господарювання, перевірити відомості щодо встановленої організаційно-правової форми підприємства, а також інформацію про статутний капітал, скориставшись офіційним джерелом та оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/, доступ до якого є вільним для всіх.

Додатково слід зазначити, що інформацію, яка свідчить про реєстрацію учасника платником ПДВ можливо отримати з інших документів тендерної пропозиції, або ж на офіційному сайті ДФС України - https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Івано-Франківської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.