Косівськи освітяни перевитрачають кошти за газ

Сфера интересов: Публичные закупки
25.01.2018
Косівськи освітяни перевитрачають кошти за газ - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Відділом освіти Косівської РДА, за результатами аукціону, який відбувся 5 січня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro» по закупівлі природного газу, було формально відхиленно одну з найвигідніших пропозицій ТОВ «Кастум» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-20-002513-a.

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ООО «Кастум», ООО «Івано-Франківськгаз збуд», ООО «Укртранссервіс груп» та ПП «Окко контракт».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ООО «Івано-Франківськгаз збуд» вартістю 1 305 412,03 гривень, в той час коли ООО «Кастум»запропонувало газ належної якості за 1 296 815,00 гривень. Однак пропозиція учасника була відхилена через ненадання Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, з реєстру платників ПДВ та копії сторінок Статуту, де зазначена інформація про статутний вклад учасників.

Незважаючи на допущений недолік, замовник міг самостійно отримати інформацію про суб’єкта господарювання, перевірити відомості щодо встановленої організаційно-правової форми підприємства, а також інформацію про статутний капітал, скориставшись офіційним джерелом та оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/, доступ до якого є вільним для всіх.

Додатково слід зазначити, що інформацію, яка свідчить про реєстрацію учасника платником ПДВ можливо отримати з інших документів тендерної пропозиції, або ж на офіційному сайті ДФС України - https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Івано-Франківської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии