Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

17 октября 2018
В Одессе прошел форум «Дисциплинарная ответственность в области правосудия»Тернопільський радіозавод "Оріон" проданий за 57 мільйонів гривеньУ Харьковского отеля «Баден-Баден» отобрали "четыре звезды"Кто поможет украинским фермерам выжить, если государство их игнорирует?По заказу Николаевского горсовета сделают ремонт и термосанацию здания детского сада №87 на сумму почти 10 млн грнВ Шепетовке Хмельницкой области заезжие рейдеры захватили ФХ «Сварог»Работа «Росток-Холдинг» и все 17 его предприятий заблокирована. Судебный спор или рейдерский захват?По заказу Волынской ОГА отремонтируют дорогу Задыба-Клюськ Турийского района Волынской области на сумму более 14 млн грнВ Киевской области совершена пятая попытка рейдерского захвата ФХ «Хорс-КЛН»Украинские аграрии ищут защиты у властей от экспорта некачественной и дешевой гречки из РФПо заказу филиала «Харьковтрансгаз» проведут ремонт установки электрообогрева оборудования на сумму почти 5 млн грн
16 октября 2018

Косівськи освітяни перевитрачають кошти за газ

Косівськи освітяни перевитрачають кошти за газ

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Відділом освіти Косівської РДА, за результатами аукціону, який відбувся 5 січня 2018 року в системі електронних закупівель «Prozorro» по закупівлі природного газу, було формально відхиленно одну з найвигідніших пропозицій ТОВ «Кастум» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-20-002513-a.

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ООО «Кастум», ООО «Івано-Франківськгаз збуд», ООО «Укртранссервіс груп» та ПП «Окко контракт».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ООО «Івано-Франківськгаз збуд» вартістю 1 305 412,03 гривень, в той час коли ООО «Кастум»запропонувало газ належної якості за 1 296 815,00 гривень. Однак пропозиція учасника була відхилена через ненадання Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, з реєстру платників ПДВ та копії сторінок Статуту, де зазначена інформація про статутний вклад учасників.

Незважаючи на допущений недолік, замовник міг самостійно отримати інформацію про суб’єкта господарювання, перевірити відомості щодо встановленої організаційно-правової форми підприємства, а також інформацію про статутний капітал, скориставшись офіційним джерелом та оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/, доступ до якого є вільним для всіх.

Додатково слід зазначити, що інформацію, яка свідчить про реєстрацію учасника платником ПДВ можливо отримати з інших документів тендерної пропозиції, або ж на офіційному сайті ДФС України - https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Івано-Франківської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.