Инициативы

21 ноября 2018
20 ноября 2018
19 ноября 2018
16 ноября 2018
15 ноября 2018
14 ноября 2018

Новости

21 ноября 2018
20 ноября 2018

Опровержение в защиту Апелляционного суда Одесской области

Опровержение в защиту Апелляционного суда Одесской области

Ранее, на сайте «Верховенство права», была опубликована статья под названием «Судьи Апелляционного суда Одесской области саботируют работу государственных исполнителей» - http://verhovenstvo.com/view/13636.

Речь в статье шла о том, что Апелляционный суд Одесской области, отменяет решение суда первой инстанции, которым, в связи с неисполнения решения суда, руководителю предприятия-должника был ограничен выезд за границу Украины.

На электронный адрес Общественной организации «Верховенство права», от представителя директора предприятия-должника, поступило письмо с просьбой разместить опровержение, на ранее опубликованную статью.

Администрация сайта «Верховенство права» все же не разделяя мнение автора, публикует полный текст опровержения:

«Голові правління
Громадської організації «Верховенства права»
адвокату Васильєву Юрію Юрійовичу

КОПІЯ: Апеляційного суду Одеської області

Спростування недостовірної інформації

12.12.2017р. на сайті Громадської організації «Верховенство права» була розміщена стаття під назвою «Судьи Апелляционного суда Одесской области саботируют работу государственных исполнителей» (мовою оригіналу).
Категорично не погоджуючись зі змістом та формою подання інформації, звертаємось до Вас з метою спростування недостовірної інформації, яка порочить репутацію судів, та безпідставно кидає тінь на судову владу України в цілому.

«Стаття від 12.12.2017р. «Судьи Апелляционного суда Одесской области саботируют работу государственных исполнителей» оперує висловами про боржників, які «напрочь игнорируют выполнение решения суда», ситуацію з «категорическим отказом» від виконання судового рішення, та про суд, який «в рекордные сроки принял апелляционную жалобу к рассмотрению и вынес "нужное" решение».

Подібна форма подання матеріалу та емоційне забарвлення вочевидь мають на меті формування у читача негативного ставлення до боржника та суду. При цьому автор обходить увагою вагомі факти, які важливі для повного розуміння ситуації.

Так, автор не зазначає, що належні боржнику транспортні засоби знаходяться у банківській заставі, інші транспортні засоби були викрадені багато років тому (про що маються звернення до правоохоронних органів), у той же час на банківські рахунки боржника систематично надходять грошові кошти, та про це боржник повідомляє державного виконавця письмово, зазначаючи реквізити відповідних рахунків для своєчасного списання з них коштів у погашення боргу.

Обійшов увагою автор й те, що подання державного виконавця щодо встановлення тимчасового обмеження керівнику боржника у праві виїзду за межі України подавалися до суду двічі та в задоволенні відмовляли суди обох інстанції з посиланням на відповідні факти, що спростовували доводи державного виконавця. Таким чином, вердикт суду, про якій зазначається у статті, був результатом розгляду вже третього подання державного виконавця (на час написання цього матеріалу мало місце вже четверте звернення, у задоволенні якого судом також було відмовлено.)
Також, відверто некоректним та неправдивим є посилання не «рекордні строки» прийняття апеляційної скарги до розгляду, адже від часу находження апеляційної скарги до суду (не пізніше 12.10.2017р.) до дня прийняття її до розгляду (26.10.17р.) минуло два тижня, а до дня завершення апеляційного провадження (16.11.2017р.) сумарно більше місяця. Вказана інформація знаходиться у відкритому доступі у мережі Інтернет та могла бути перевірена автором статті за наявності такого бажання.

Аналогічно некоректні й посилання на персональний склад колегії суддів, який розглядав справу, адже вказаний склад визначається відповідною автоматизованою системою суду. Інформація про здійснення такого розподілу справ також є відкритою.

Враховуючи все наведене, переконаний, що подібні статті з безпідставними звинуваченнями суддів є неприпустими та розглядаються як прояв зневаги до суддівської гілки влади в цілому та спроба тиску на суд».

З повагою, адвокат ООКА Розенбойм Юрій Олександрович
/представник боржника у справі,
що висвітлюється в статті/»

 


Loading...
Комментарии (6):
для Ф (22.01.2018 10:46):
Ув. судьи, а Вы не смотрите на то, кто что делает! Вы делайте свою работу, направленную именно на гарантии исполнения судебных решений в установленные законом сроки.
Ф (19.01.2018 13:18):
Уважения к судебным решениям нет в первую очередь у самих адвокатов! По одному делу ходит и кричит, что не исполняется, а по другому делу сам делает все чтобы решение не исполнялось. Адвокаты Васильев и Розейнбойм, имейте совесть!
... (18.01.2018 17:55):
Одни судей мочат, другие защищают, что за страна у нас. Дурдом!
Мойша Розенбойму (18.01.2018 17:06):
Ой Вэй, Где много слов, там правда теряется...
Илья (18.01.2018 15:51):
Носят бабки судьям, вот и переживают за них
Гость (18.01.2018 14:03):
А почему этот адвокат так за суд впрягается???


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.