Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Обухівські чиновники замовила реконструкцію міської площі з переплатою в 700 тисяч гривень

Обухівські чиновники замовила реконструкцію міської площі з переплатою в 700 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Виконавчим комітетом Обухівської міської ради Київської області, за результатами аукціону, який відбувся 22 листопада 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 700 000,00 гривень – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-11-03-000626-b.

Вказана сума була перевитрачена при замовленні робіт з реконструкції «Площі матері», розташованій по вул. Київській у м. Обухів Київської області, в результаті безпідставного відхилення однієї з найвигідніших пропозицій - ТОВ «Профенерго Інжиніринг».

Всього в аукціоні приймали участь сім підприємств: ТОВ «Бізнес Магнат», ТОВ «Профенерго Інжиніринг», ТОВ «Дах-Будсервіс», ТОВ «СОБІ», ТОВ «Веларм», ТОВ «Містобуд-Групп» та ТОВ «Акцепт-Плюс».

Так, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «СОБІ» вартістю 10 200 000,00 гривень. Водночас, двоє інших учасників аукціону запропонували виконати реконструкцію площі значно дешевше, ТОВ «Бізнес Магнат» - 9 499 000,00 гривень та ТОВ «Профенерго Інжиніринг» – 9 500 000,00 гривень. Однак пропозиція ТОВ «Бізнес Магнат» була відхилена через суттєві недоліки у документах учасника.

Між тим, пропозицію ТОВ «Профенерго Інжиніринг» безпідставно відхили пославшись на те, що тендерну пропозицію учасника підписала особа, яка не мала на це достатніх повноважень.

Варто зазначити, що надану учасником пропозицію підписав заступник директора ТОВ «Профенерго Інжиніринг», який діяв на підставі доручення наданого йому директором підприємства.

Згідно вказаного доручення відповідна особа уповноважується та має право складати та підписувати будь-які документи від імені суб’єкта господарювання. Додатково слід зазначити, що у складі документів тендерної пропозиції учасника надане відповідне доручення.

Таким чином, пропозицію ТОВ «Профенерго Інжиніринг» підписала особа, яка була правомірно уповноважена на вказані дії.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Київської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.