Инициативы

25 июня 2018
22 июня 2018
21 июня 2018
20 июня 2018
19 июня 2018
18 июня 2018

Новости

25 июня 2018
В Одесской области создан штаб по противодействию рейдерским захватам в АПКФирма «Електропівденмонтаж» проведет модернизацию генератора на энергоблоке №4 Ровненской АЭС на сумму почти 8 млн грнЗарегистрировать кассовый аппарат теперь можно будет в один «клик»В Украине создана Общественная коалиция за отмену моратория на куплю-продажу сельскохозяйственных земельФирма «Ягуар» отремонтирует покрытие грузового терминала Международного аэропорта «Борисполь» на сумму более 15,3 млн грнГруппа компаний, повышавших одновременно цены на автогаз, оштрафована на 41 млн грнЭкс-руководителя сельскохозяйственного предприятия, захватившего урожай в Новоград-Волынского районе, будут судитьФирма «ПСК «Промшляхбуд» отремонтирует канализацию в пгт Славгород по заказу Днепропетровской ОГА на сумму более 11,4 млн грн«Интерхим». Кто «положил глаз» на процветающую Одесскую компанию?
22 июня 2018

Антимонопольний комітет не погоджує угоду про продаж Лисичанського НПЗ

Антимонопольний комітет не погоджує угоду про продаж Лисичанського НПЗ.

Як повідомило джерело "Економічної правди", компанія ТНК продала завод одній з компаній, яка претендувала на це підприємство.

Водночас дану угоду заблокував АМКУ. "Комітет отримав команду не погоджувати угоду в інтересах іншого претендента на придбання Лисичанського НПЗ", - зазначив співрозмовник.

Як відомо, в оточенні президента Віктора Януковича йде лобістська боротьба за Лисичанський нафтопереробний завод.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Лисичанський НПЗ був проданий компанії "ГазУкраіна-2009", яка нібито близька до сім'ї Януковичів. Проте пізніше стало відомо, що завод не був проданий.

22 жовтня бізнесмен Дмитро Фірташ, Group DF якого також претендувало на Лисичанський НПЗ, підтвердив, що питання про продаж остаточно не вирішене. За його словами, зараз 4-5 компаній ведуть переговори про покупку НПЗ.

Як повідомляли джерела "Економічної правди", саме через мораторій Лисичанський нафтопереробний завод ще не проданий.

Лисичанським НПЗ володіє ТНК-ВР.

Раніше ЗМІ повідомили про купівлю Лисичанського НПЗ компанією "ГазУкраїна-2009".

Нагадаємо, Лисичанський НПЗ 15 березня 2012 оголосив про припинення виробництва нафтопродуктів і завершення підготовчих робіт.

 

 

Джерело: www.epravda.com.ua 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.