Инициативы

17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018
10 мая 2018
8 мая 2018

Новости

17 мая 2018
16 мая 2018
Поддержат ли украинского производителя «Запорожтрансформатор» на тендере Днестровской ГАЭС на поставку трансформатора?Фирма «ПБС» сделает ремонт дороги Ясиня-Черная Тиса по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму 18,5 млн грнНачато расследование по факту выдачи «литиевой лицензии» в отношении чиновников Госгеонедр и ООО "Петро-Консалтинг"Несмотря на отсутсвие лицензий на добычу углеводородов, «Укрнафта» не прекращает работыФирма «Укр-Реммонтаж» отремонтирует крыши домов в Днепре по заказу Днепровского горсовета на сумму более 27,7 млн грнЗакон об административной процедуре представлен для изученияЗавод «ФФУ Продакшн», который стал монополистом за бюджетные средства, или Коррупция на детях«МЕГО ЛТД» отремонтирует дорогу Берегово-Каменское Закарпатской обл. по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму более 63 млн грн

Апелляционный суд Одесской области опровергает опубликованную информацию

Апелляционный суд Одесской области опровергает опубликованную информацию

Ранее, на сайте «Верховенство права» была опубликована статья под названием «Судьи Апелляционного суда Одесской области саботируют работу государственных исполнителей» - http://verhovenstvo.com/view/13636.

На своей официальной станице в «Facebook», суд опубликовал опровержение вышеуказанной статьи. В корне не разделяя мнение пресс-службы Апелляционного суда Одесской области, администрация сайта «Верховенство права» все же публикует текст опровержения:

12 грудня 2017 року в рубриці «Судова влада» Інтернет видання «Верховенство права» без посилання на прізвище автора була розміщена стаття під назвою: «Судьи Апелляционного суда Одесской области саботируют работу государственных исполнителей».

З метою встановлення достовірності та висвітлення достовірної інформації прес-служба апеляційного суду Одеської областіповідомляє, що:

1. Предметом розгляду в суді апеляційної інстанції була законність вирішення питання щодо обмеження на виїзд за межі України директора юридичної особи ТОВ Агропромисловий торговельний дім «СГ», яке було розглянуто судом першої інстанції в зв’яку з третім зверненням державного виконавця з відповідним поданням. У задоволенні попередніх подань судами першої та апеляційної інстанції відмовлено у зв’язку з відсутністю належних обґрунтувань та доказів свідомого ухилення боржника від виконання зобов’язання.

2. Боржником по виконавчому провадженні виступає не фізична особа, яка оскаржувала ухвалу суду першої інстанції, а агропромисловий торгівельний дім «СГ» у вигляді ТОВ.

3. Відповідно до узагальнень судової практики щодо вирішення питання про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України, зроблених

Верховним Судом України 01.02.2013 року, обмеження у виїзді за кордон є виключним заходом, який використовувається лише у разі коли є: підтвердження факту ухилення боржника від виконання своїх зобов'язань.

4. Відкриття виконавчого провадження не може розглядатись як достатня підстава для застосування судом саме такого заходу як обмеження права особи на виїзд за межі України.

5. Будучи належним чином повідомленими про час та місце проведення судового засідання, держаний виконавець в судове засідання не з’явився, належних та допустимих доказів ухилення боржника від виконання своїх зобов’язань не надав.

З ухвалою апеляційного суду можна ознайомитись на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/Review/70476859
Зауважуємо, що Свобода слова в діяльності засобів масової інформації є одним з найважливіших інститутів демократії, томуапеляційний суд Одеської області з великою повагою ставиться до роботи журналістів, особливо тих, які сприяють об’єктивному висвітленню інформації про діяльність українських судів. Апеляційний суд Одеської області працює відкрито та прозоро, має традицію тісної співпраці з засобами масової інформації, готові доводити до населення об’єктивну інформацію.

Пропонуємо ЗМІ у разі виникненні потреби в отриманні об’єктивної та достовірної інформації та для запобігання непорозумінь звертатися до прес-служби апеляційного суду Одеської області за коментарями, роз’ясненнями щодо справ та судових рішень, які знаходяться в провадженні апеляційного суду Одеської області.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.