Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Львівське ТОВ «Енергоресурс – Монтаж» із кримінальним минулим, залишає споживачів без якісних тепломереж

Львівське ТОВ «Енергоресурс – Монтаж» із кримінальним минулим, залишає споживачів без якісних тепломереж

На замовлення КП «Теплопостачання м. Одеси», роботи з реконструкції тепломереж вже другий рік поспіль "проводить" невідома львівська фірма з кримінальним минулим - ТОВ «Енергоресурс – Монтаж».

За допомогою журналістських розслідувань, аналізом багатьох звернень, а також опитувань одеситів, вдалося з’ясувати, що відповідні роботи в Приморському районі м. Одеси проводяться не лише невідомо ким, а й неналежної якості, із затягуванням усіх розумних строків, що призводить до перевитрачання бюджетних коштів та залишення мешканців міста без опалення в житлі.

За допомогою аналітичної платформи «YouControl» - https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/01415660/, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з'ясувати, що ТОВ «Енергоресурс - Монтаж» було створено в березні 2005 року зі статутним капіталом 150 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства, значиться Корпорація «Енергоресурс - Інвест». Кінцевими бенефіціарними власниками підприємства значаться Роман Бачевский і Іван Ніронович. Засновниками корпорації «Енергоресурс-Інвест» -
https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/30336890/, є ТОВ «Енергоресурс-Львів», НВП «Енергоцентр» і ТОВ «Бізнес Солушнс». Власником «Бізнес Солушнс» - https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/33753696/, є син Івана Ніронович - Назар Ніронович.

Варто зазначити, що з 2016 року ТОВ «Енергоресурс - Монтаж» є фігурантом кримінального провадження, в рамках якого було встановлено, що по вулиці Сегедскій і вулиці Базарній в місті Одесі, проводилися роботи по заміні труб теплопостачання. Однак, посадові особи КП «Теплопостачання міста Одеси» вступивши в злочинну змову з ТОВ «Енергоресурс – Монтаж», шляхом внесення завідомо недостовірних відомостей в проектно-кошторисну документацію та акти виконаних робіт здійснюють привласнення грошових коштів, виділених з державного та місцевих бюджетів.
Громадській організації «Верховенство права», під час проведення відеозйомки об’єктів проведення робіт, вдалося зрозуміти обурення одеситів, а також, ще раз підтвердити обставини кримінального провадження 2016 року.

Так, журналістами було встановлено, що роботи дійсно проводяться неякісно: труби укладаються в старі напівзруйновані залізобетонні лотки без їх заміни на нові або взагалі кладуться в землю і засипаються будівельним сміттям.

Більш того, представників громадськості зацікавила інформація отримана від одеситів про те, що роботи проводяться невідомими особами. Адже, де юре та де факто, за результатами аукціону, роботи повинні були проводитись саме ТОВ «Енергоресурс – Монтаж».

Проте, журналістами було з’ясовано, що роботи виконуються некваліфікованими робітниками, із залученням абсолютно сторонньої техніки, що не належить ні ТОВ «Енергоресурс – Монтаж», ні іншим, нібито залученим офіційним субпідрядникам. Відповідно, за якістю проведення даних робіт, а також за дотриманням термінів їх виконання ніхто не стежить.

Таким чином, не дарма одесити спостерігають більше десятка проривів теплотрас в різних районах Одеси, а нескінченні їх усунення знову лягають на плечі платників податків десятками мільйонів гривень.

Залишається відкритим питання до місцевої влади та підконтрольних їм комунальних служб, хто ж на справді виконує неякісні роботи реконструкції тепломереж, та кому й за що платять одесити.

В свою чергу, Громадська організація «Верховенство права» з метою запобігти розкраданню бюджетних коштів, звернулася до правоохоронних органів Одеської та Львівської областей.


 


Loading...
Комментарии (1):
Гость (15.12.2017 12:14):
То не є файно, так себе поводити! Ганьба таким підприємцям!


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.