Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Полтавські чиновники перевитрачають "зайві" кошти на аукціонах

Полтавські чиновники перевитрачають

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Виконавчим комітетом Засульської сільської ради, за результатами аукціону, який відбувся 13 листопада 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі робіт із будівництва полігону твердих побутових відходів для села Засулля Лубенського району Полтавської області, було перевитрачено 760 000,00 гривень, через формальне відхилення однієї з найвигідніших пропозицій ПрАТ «Південспецбуд» –https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-20-001451-b.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ПрАТ «Південспецбуд», ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління № 9» та ТОВ «Трест «Дніпроводбуд».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління № 9» вартістю 12 060 000,00 гривень, у той час, коли ПрАТ «Південспецбуд» запропонувало виконати відповідні роботи всього за 11 300 000,00 гривень. Однак пропозиція учасника була відхилена через те, що нібито підприємство знаходиться в стані припинення.

Громадська організація «Верховенство права» самостійно перевірила відповідну інформацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та не знайшла підтвердження обставинам, про які зазначав замовник при відхиленні найвигіднішої пропозиції. Так, станом на момент проведення аукціону, та на сьогоднішній день ПрАТ «Південспецбуд» не знаходиться в стані припинення.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Полтавської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.