Полтавські чиновники перевитрачають "зайві" кошти на аукціонах

Сфера интересов: Публичные закупки
14.12.2017
Полтавські чиновники перевитрачають

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Виконавчим комітетом Засульської сільської ради, за результатами аукціону, який відбувся 13 листопада 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі робіт із будівництва полігону твердих побутових відходів для села Засулля Лубенського району Полтавської області, було перевитрачено 760 000,00 гривень, через формальне відхилення однієї з найвигідніших пропозицій ПрАТ «Південспецбуд» –https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-20-001451-b.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ПрАТ «Південспецбуд», ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління № 9» та ТОВ «Трест «Дніпроводбуд».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління № 9» вартістю 12 060 000,00 гривень, у той час, коли ПрАТ «Південспецбуд» запропонувало виконати відповідні роботи всього за 11 300 000,00 гривень. Однак пропозиція учасника була відхилена через те, що нібито підприємство знаходиться в стані припинення.

Громадська організація «Верховенство права» самостійно перевірила відповідну інформацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та не знайшла підтвердження обставинам, про які зазначав замовник при відхиленні найвигіднішої пропозиції. Так, станом на момент проведення аукціону, та на сьогоднішній день ПрАТ «Південспецбуд» не знаходиться в стані припинення.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Полтавської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии