Національна школа суддів України на аукціоні переплатила "зайві" кошти за канцтовари

Сфера интересов: Публичные закупки
13.12.2017
Національна школа суддів України на аукціоні переплатила

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Національною школою суддів України, за результатами аукціону, який відбувся 31 жовтня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі паперових пакетів та папок з логотипом, було перевитрачено 45 276,00 гривень через формальне відхилення однієї з найвигідніших пропозицій ПрАТ «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос» –https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-13-001890-a.

Всього в аукціоні приймали участь п’ять підприємств: ПрАТ «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос», ПП «Інфолк», ТОВ «Типографія Клякса», ТОВ «Альфа Пресс» та ТОВ «Видавничий дім «САМ».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ПП «Інфолк» вартістю 198 996,00 гривень, в той час коли ПрАТ «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос» запропонувало поставити аналогічні пакети та папки належної якості всього за 153 720,00 гривень. Однак пропозиція учасника була відхилена через помилкову розбіжність організаційно-правової форми підприємства вказаної на електронному майданчику та у документах тендерної пропозиції суб’єкта господарювання.

Незважаючи на допущений недолік, замовник міг самостійно отримати інформацію про суб’єкта господарювання, а також перевірити відомості щодо встановленої організаційно-правової форми підприємства, скориставшись офіційним джерелом та оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/, доступ до якого є вільним для всіх.

Додатково слід зазначити, що у складі документів тендерної пропозиції учасника надано копію статуту та виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, які також містять необхідну інформацію щодо форми здійснення господарської діяльності підприємства.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии