Инициативы

21 ноября 2018
20 ноября 2018
19 ноября 2018
16 ноября 2018
15 ноября 2018
14 ноября 2018

Новости

21 ноября 2018
20 ноября 2018

Центр судової комунікації Одеського регіону відкрито!

Центр судової комунікації Одеського регіону відкрито!

Сьогодні відбувається дійсно історична подія для нашого регіону. За ініціативи всіх судів Одеської області вне залежності від юрисдикцій та за сприянням наших міжнародних колег і партнерів – українсько-канадського проекту “Підтримка судової реформи в Україні” ми відкриваємо Центр судової комунікації Одеської області.

Місце відкриття Центру – Одеський апеляційний господарський суд.

Мета діяльності Центру - покращити інформування громадян про діяльність судової влади Одеської області, забезпечити всеохоплюючий діалог між судами, ЗМІ та громадськістю задля покращення доступу до правосуддя у садах загальної, господарської та адміністративної юрисдикцій.
На сьогоднішній день у напрямку налагодження судової комунікації вже створено три комітети з питань комунікацій регіону:

- Регіональний комітет з судових комунікацій, до якого увійшли голови всіх судів Одеського регіону та начальник ТУ ДСА в Одеській області. До його основних завдань належить розробка, компонування і донесення до громадян узгоджених інформаційних повідомлень про роботу судів, створення та реалізація єдиної комунікаційної політики регіону.

Очолює Регіональний комітет з судових комунікацій голова Одеського апеляційного господарського суду Наталія Богацька.

- Міжвідомчий комітет системи правосуддя, до якого увійшли представники від різних структур: адвокатури, судів, прокуратури, юстиції та інших.
Цей комітет створено з метою реалізації практичного підходу у забезпеченні скоординованих комунікацій і оперативного реагування на кризові ситуації та резонансні питання, що постають перед судами, а також для виявлення можливостей для співпраці з реалізації програм покращення доступу до правосуддя.

Очолює – начальник ТУ ДСА в Одеській області Володимир Куценко

Комітет зв’язків судів зі ЗМІ і громадськістю, до якого увійшли судді-спікери, представники засобів масової інформації - це керівні особи регіональних телеканалів, головні редактори сайтів, друкованих ЗМІ; представники від наукової спільноти міста. До завдань цього Комітету належатимуть покращення комунікації між судами регіону з представниками ЗМІ та громадськості, зміцнення довіри до органів системи правосуддя, покращення її іміджу, а також розробка інформаційно-просвітницьких програм для суддів-спікерів, прес-секретарів та журналістів.
Головою комітету було обрано суддю-спікера Одеського апеляційного господарського суду, секретаря судової палати Тетяну Гладишеву.

Урочисто відкрили центр та перерізали червону стрічку, як символ початку нової історії судових комунікацій Директор Управління міжнародних програм Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади Олег Шаков та голова Одеського апеляційного господарського суду Наталія Богацька.

Після відкриття до присутніх з вітальними словами звернулися Олег Шаков, Наталія Богацька, голова Апеляційного суду Одеської області Григорій Колесніков, голова Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін, декан факультету журналістики НУ “ОЮА” Тетяна Кузнєцова.

Основними завданнями Центру судової комунікації Одеської області, який буде функціонувати на постійній основі, як єдиний комунікаційний майданчик між ЗМІ, громадськістю та судами регіону всіх трьох юрисдикцій є:

- створення безбар’єрної комунікації між судами, засобами масової інформації та громадськістю;
- активне інформування громадськості про роботу судів, з метою підвищення іміджу судової влади;
- допомога судам у підготовці інформаційних матеріалів;
- створення платформи для проведення брифінгів, прес-конференцій, семінарів, тренінгів та інших заходів, для представників судової влади та журналістської спільноти задля підвищення рівня їх знань;
- надання підтримки прес-секретарям та суддям-спікерам Одеської області в їх комунікаційній діяльності.
- висвітлення актуальних питань, що існують в системі судів, як процесуального, так і організаційно-адміністративного характеру;

Для закріплення намірів судів про взаємодію і співпрацю судової системи Одеської області у інформаційно-медійному просторі з метою налагодження та забезпечення ефективних комунікацій між судами Одеської області, Територіальним управлінням Державної судової адміністрації, ЗМІ та громадськістю головами судів та начальником ТУ ДСА в Одеській області був підписаний Меморандум.

На заході були присутні голови апеляційних та місцевих судів міста Одеси, представники органів системи правосуддя, судді-спікери, керівні особи регіональних ЗМІ, представники наукової та журналістської спільнот

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.