Київські чиновники на аукціоні придбали світильники у "зговірливих" учасників

Сфера интересов: Публичные закупки
06.12.2017
Київські чиновники на аукціоні придбали світильники у

Громадській організації «Верховенство права», стало відомо, що Управлінням освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, 06 листопада 2017 року було проведено аукціон по закупівлі світильників, в якому разом прийняли участь ТОВ «В.Л.С.» та ТОВ «Отава-Трейд» - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-17-000467-a.

В результаті аналізу тендерних пропозицій зазначених учасників було виявлено, що для отримання забезпечення тендерних пропозицій вони одночасно звернулись до однієї й тієї ж самої фінансової установи, ТОВ «Фінансова компанія «ТендерФінСервіс», котра, до речі, знаходиться за однаковою адресою із ТОВ «Отава-Трейд» та має однаковий мобільний номер телефону.

При цьому, таке забезпечення у вигляді електронних гарантій було надане обом суб’єктам господарювання в один день за послідовними номерами.

За допомогою аналітичної платформи «YouControl» - https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/41163603/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з'ясувати, що ТОВ «Отава - Трейд» створено тільки в лютому 2017 року зі статутним капіталом 250 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться Ірина Мельниченко. Підприємство почало приймати участь у закупівлях з липня 2017 року.

В свою чергу, https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40724632/, ТОВ «Фінансова компанія «ТендерФінСервіс», створено тільки в серпні 2016 року зі статутним капіталом 12 000 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться ТОВ «Про закупівлі» - https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40328577/, а його співзасновником та кінцевим бенефіціарним власником Ірина Мельниченко.

Таким чином, кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Отава-Трейд», ТОВ «Фінансова компанія «ТендерФінСервіс» та ТОВ «Про закупівлі» значиться та сама Ірина Мельниченко.

Також слід зазначити, що учасники завантажили частину документів своїх тендерних пропозицій в один день з різницею всього у 16 хвилин.

Вказані обставини та характерні "співпадіння", свідчать про можливе існування взаємозв’язку ТОВ «В.Л.С.» та ТОВ «Отава-Трейд».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии