Рівненська АЕС на аукціоні придбала апарат різки металів у «зговірливих» учасників

Сфера интересов: Публичные закупки
21.11.2017
Рівненська АЕС на аукціоні придбала апарат різки металів у «зговірливих» учасників - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ТОВ «Сварка-Трейдинг ЛТД» та ТОВ «ГК Оріон», 26 вересня 2017 року разом приймали участь в аукціоні по закупівлі апарату плазменної різки металів, замовником якого виступив Відокремлений підрозділ «Рівненська АЕС» Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-06-000455-c.

Так, аналізуючи документи у складі пропозицій зазначених учасників стало відомо, що одним із засновників ТОВ «Сварка-Трейдинг ЛТД» та одночамсно єдиним засновником ТОВ «ГК Оріон» є фізична особа Пилипенко Дмитро Валерійович. Вказана інформація підтверджується відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Так, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» - https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40927972/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з'ясувати, що ТОВ «Сварка Трейдінг ЛТД» створено тільки в листопаді 2016 року зі статутним капіталом 10 000,00 гривень. Засновниками підприємства значаться Дмитро Пилипенко, Тетяна Починкова та Володимир Тітов. Підприємство, почало приймати участь у закупівлях з лютого 2017 року.

В свою чергу, https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/23718326/, ТОВ «ГК Оріон» створено в листопаді 1995 року зі статутним капіталом 100 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться Дмитро Пилипенко. Підприємство, почало приймати участь у закупівлях з червня 2014 року.

Окрім цього, в обох випадках учасники запропонували поставити товар одного виробника та надали однакові документи щодо підтвердження якісних характеристик цього товару, зокрема сертифікат та декларацію про відповідність техніки.

Відповідні факти у своїй сукупності можуть свідчити про існування взаємозв’язку у діях та змову між учасниками аукціону ТОВ «Сварка-Трейдинг ЛТД» та ТОВ «ГК Оріон».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии