Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Рівненська АЕС на аукціоні придбала апарат різки металів у «зговірливих» учасників

Рівненська АЕС на аукціоні придбала апарат різки металів у «зговірливих» учасників

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ТОВ «Сварка-Трейдинг ЛТД» та ТОВ «ГК Оріон», 26 вересня 2017 року разом приймали участь в аукціоні по закупівлі апарату плазменної різки металів, замовником якого виступив Відокремлений підрозділ «Рівненська АЕС» Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-06-000455-c.

Так, аналізуючи документи у складі пропозицій зазначених учасників стало відомо, що одним із засновників ТОВ «Сварка-Трейдинг ЛТД» та одночамсно єдиним засновником ТОВ «ГК Оріон» є фізична особа Пилипенко Дмитро Валерійович. Вказана інформація підтверджується відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Так, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» - https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40927972/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з'ясувати, що ТОВ «Сварка Трейдінг ЛТД» створено тільки в листопаді 2016 року зі статутним капіталом 10 000,00 гривень. Засновниками підприємства значаться Дмитро Пилипенко, Тетяна Починкова та Володимир Тітов. Підприємство, почало приймати участь у закупівлях з лютого 2017 року.

В свою чергу, https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/23718326/, ТОВ «ГК Оріон» створено в листопаді 1995 року зі статутним капіталом 100 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться Дмитро Пилипенко. Підприємство, почало приймати участь у закупівлях з червня 2014 року.

Окрім цього, в обох випадках учасники запропонували поставити товар одного виробника та надали однакові документи щодо підтвердження якісних характеристик цього товару, зокрема сертифікат та декларацію про відповідність техніки.

Відповідні факти у своїй сукупності можуть свідчити про існування взаємозв’язку у діях та змову між учасниками аукціону ТОВ «Сварка-Трейдинг ЛТД» та ТОВ «ГК Оріон».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.