Львівська залізниця не помітила змови на аукціоні між харківськими підприємцями при закупівлі запчастин

Сфера интересов: Публичные закупки
10.11.2017
Львівська залізниця не помітила змови на аукціоні між харківськими підприємцями при закупівлі запчастин - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права», стало відомо, що дві харківські фірми ТОВ «Комснаб Лідер» та ТОВ «Атака», 29 вересня 2017 року разом прийняли участь в аукціоні по закупівлі запчастин для дизельних потягів ДР1, замовником якого виступило Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-13-000844-a.

Варто зазначити, що крім вказаних учасників, більше участі в аукціоні ніхто не прийняв.

Проаналізувавши документи у складі пропозицій зазначених учасників, стало відомо, що ТОВ «Комснаб Лідер» та ТОВ «Атака», серед власних документів надали однакове креслення на запчастину «Скользун» з однаковими виправленнями та закресленнями в тексті, а також однаковий паспорт якості на ту саму запчастину.

Також, декларації постачальника про відповідність, заповнені учасниками однаковим шрифтом із ідентичним змістом.

Вказані обставини у своїй сукупності можуть свідчити про існування взаємозв’язку у діях та змову між учасниками аукціону ТОВ «Комснаб Лідер» та ТОВ «Атака».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии