Рівненські підприємці домовились для участі в аукціоні та вдало "зіграли дуетом"

Сфера интересов: Публичные закупки
27.10.2017
Рівненські підприємці домовились для участі в аукціоні та вдало

Громадській організації «Верховенство права», стало відомо, що ФОП Шелковенко Анатолій Іванович та ФОП Козакевич Іван Васильович, 25 вересня 2017 року разом прийняли участь в аукціоні по закупівлі акордеонів, замовником якого виступив Відділ культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-08-001963-c.

Проаналізувавши документи у складі пропозицій зазначених учасників, стало відомо, що ФОП Шелковенко Анатолій Іванович та ФОП Козакевич Іван Васильович спільно використовують приміщення за однією адресою. Зокрема, однакові реквізити місцезнаходження вказані в проекті договорів про закупівлю обох учасників.

Крім того, зазначені суб’єкти господарювання використовують один і той самий телефонний номер, який вказаний у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб для зв’язку із ФОП Шелковенко Анатолієм Івановичем та одночасно міститься у довідці про учасника ФОП Козакевича Івана Васильовича.

У додаток до всього в обох підприємців одночасно працюють одні й ті ж самі працівники.

Вказані обставини у своїй сукупності можуть свідчити про існування взаємозв’язку у діях та змову між учасниками аукціону ФОП Шелковенко Анатолієм Івановичем та ФОП Козакевичем Іваном Васильовичем.

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии