КП «Київпастранс» провів аукціон з переплатою майже в 100 тисяч гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
10.10.2017
КП «Київпастранс» провів аукціон з переплатою майже в 100 тисяч гривень - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Комунальним підприємством «Київпастранс», за результатами аукціону, який відбувся 22 серпня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі трансмісійної оливи, було перевитрачено 99 928,00 гривень через формальні підстави та відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Енергомережа» - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-04-001212-b.

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Енергомережа», ТОВ «Каліф ойл», ТОВ «Дон-Термінал» та ПП «Тедекс мастила Україна».

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Дон-Термінал», вартість товару якого склала 443 800,00 гривень.

Водночас, ТОВ «Енергомережа» запропонувало поставити мастильні оливи належної якості та марок значно дешевше - 343 872,00 гривень, однак його пропозиція була відхилена. Підставою відхилення найвигіднішої пропозиція стала відсутність зазначення назви запропонованого товару у наданій учасником технічній специфікації.

Варто зазначити, що замовник самостійно зазначив у тендерній документації, що незначні неточності у документах, які пов’язані з оформленням тендерних пропозицій учасників визнаються формальними.

Більш того, необхідна інформація про товар повністю відображена у наданих учасником технічних вимогах до предмету закупівлі. Таким чином, ТОВ «Енергомережа» в повному обсязі виконало вимоги замовника та надало всю необхідну інформацію про запропонований товар.

Отже, зазначені обставини свідчать про навмисно вигадані причини та формальне відхилення найвигіднішої пропозиції учасника аукціону.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии