Инициативы

19 марта 2018
16 марта 2018
15 марта 2018
14 марта 2018
13 марта 2018
7 марта 2018
6 марта 2018
5 марта 2018

Новости

19 марта 2018
17 марта 2018
16 марта 2018

Проблеми з безвізом, або Хто подбає про безпеку перевезень українців

Проблеми з безвізом, або Хто подбає про безпеку перевезень українців

У липні українцям відкрили довгоочікувані кордони Європи, але про безпеку перевезень не подумали. І тут, як мовиться, почалося… Спритні та нахабні водії автобусів уже нікого не дивують на внутрішніх рейсах в Україні, але вони почали нахабніти і за кордоном. Заради кількасот гривень водії навіть готові кинути пасажирів напризволяще у чужій країні. І відтепер є ризик не повернутися додому з країн ЄС.

З першого дня оголошеного безвізу, прорвало кордон з Польщею. У бік сусідньої країни випустили сотні автобусів з усієї України. Влітку потік збільшився вдвічі. До Польщі автобуси відправляються кожні п’ять хвилин. Автобуси є різні – і старі, і нові та комфортні.зз

Такий підхід до міжнародних перевезень відразу позначився на польських вокзалах. Тепер, як кажуть очевидці, Люблінський автовокзал нічим не відрізняється від середньостатистичного українського – звучить багато оголошень від водіїв українською мовою, багато заробітчан.

Але відсутність мінімального сервісу виявилося найменшою з проблем, з якими зіткнулися українські туристи. Набагато гірше ситуації, коли люди вже приїхали до Польщі і не змогли звідти виїхати.

Деякі туристи відчули на собі «комфорт» українсько-польського рейсу ще у липні 2017 року. Квитки з Любліна до Луцька були у туристів на руках ще за кілька тижнів до від’їзду. Але наприкінці подорожі на Люблінському вокзалі водій заявив, що може взяти «на борт» тільки сім осіб, а ще двоє повинні залишитися. Перевізника не переконали навіть роздруковані проїзні документи.

Квиток на той рейс коштував 300 гривень. Як з’ясувалося пізніше, водій просто захотів отримати вартість двох квитків – 600 гривень – собі в кишеню. Адже два «зайвих» квитки він сам виписав від руки. Цих пасажирів у результаті висадили.

І така проблема виникла у багатьох. Поруч стояли люди, за якими не приїхав цілий автобус. Серед них був студент, який віддав останні гроші за квиток, а автобус не приїхав.

Не секрет, що надійність перевізника, насамперед, залежить від його стажу роботи на ринку. Зараз 8 з 10 перевізників в Україні – фірми, створені нашвидкуруч, або взагалі працюють нелегально. Нормальні цивілізовані перевізники повинні працювати з системою бронювання, в якій все має відповідати кількості пасажирів і місцях в автобусі, але ця «розкіш» поки що не для українських туристів…

Якщо ви опинитеся в подібній ситуації, експерти радять насамперед звертатися до місцевої поліції. Якщо пасажирів з квитками на руках залишили на вокзалі у чужій країні, на перевізника чекає покарання. Крім того, у цьому випадку перевізник повинен буде компенсувати всі витрати пасажирів на дорогу додому. Навіть якщо люди вирішили полетіти на літаку.

По материалам: antikor.com.ua
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.