Київські чиновники замовили будівництво школи у "зговірливих" учасників аукціону

Сфера интересов: Публичные закупки
09.10.2017
Київські чиновники замовили будівництво школи у

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Управлінням капітального будівництва Бориспільської міської ради, 02 червня 2017 року було проведено аукціон, метою якого було визначити виконавця робіт по проведенню будівництва дошкільного навчального закладу у Київській області, в якому разом прийняли участь ПП «Вестінвестбуд» та ТОВ «ІБК «Укртехспецбуд-ТД» - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-06-02-000245-c.

Всього в аукціоні приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Укргеоком», ТОВ «Трест Боирспільсільбуд», ТОВ «Водбуд-Україна», ПП «Вестінвестбуд» та ТОВ «ІБК «Укртехспецбуд-ТД».

Проте, замовник акцептував найдорожчу пропозицію ТОВ «ІБК «Укртехспецбуд-ТД» - 42 490 000,00 гривень.

Під час аналізу тендерних пропозицій учасників, було виявлено, що ПП «Вестінвестбуд» та ТОВ «ІБК «Укртехспецбуд-ТД» одночасно звернулись до одного банку за отриманням забезпечення тендерних пропозицій для участі в торгах.

При цьому, надані учасниками банківські гарантії про забезпечення їх пропозицій, обидва суб’єкти господарювання отримали в один день за послідовними номерами. До того ж, листи про згоду надання банком зазначених гарантій також були оформлені однією датою. У додаток до всього, деякі довільні довідки учасників мають значну схожість в оформленні та тексті.

В свою чергу, ТОВ «ІБК «Укртехспецбуд-ТД» на сайті «Prozorro» опублікувало низку звернень щодо недоліків в пропозиціях інших учасників аукціону, у тому числі й щодо ПП «Вестінвестбуд». Проте, замовник задовольнив вимоги про дискваліфікацію всіх учасників крім ПП «Вестінвестбуд».

Сукупність вказаних обставин та невипадкова синхронність дій, свідчить про можливе існування взаємозв’язку у діях ПП «Вестінвестбуд» та ТОВ «ІБК «Укртехспецбуд-ТД».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Комментарии 2
А.С. Шпак 13.10.2017 10:07
Милиция разберется кто из нас холоп (с)
гость 13.10.2017 08:49
какой бред вы тут пишите. Все же знают, вы работаете за деньги.Неужели еще кто то серьезно относится к вашим "разоблачительным" статьям?

Лента новостей

Комментарии