Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Укрпошта переплатили на аукціоні майже 30 тисяч гривень

Укрпошта переплатили на аукціоні майже 30 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що в результаті формального відхилення пропозиції найвигіднішого учасника, за результатами аукціону, який відбувся 30 серпня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», Публічним акціонерним товариством «Укрпошта» було перевитрачено 29 990,00 гривень. Предметом закупівлі на аукціоні були 6000 кг свинцевих пломб.

Всього в аукціоні приймали участь два підприємства і один приватний підприємець: ТОВ «Український папір», ТОВ «Вікос» та ФОП Позднякова Олена Олександрівна.

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Український папір», вартістю 527 990,00 гривень, в той час, коли ФОП Позднякова Олена Олександрівна запропонувала поставити аналогічний товар належної якості всього за 498 000,00 гривень. Однак пропозиція приватного підприємця була відхилена через відсутність вказівки щодо кількості товару у довідці про виконання аналогічного договору.

І хоч сама ФОП Позднякова Олена Олександрівна на веб-порталі «Prozorro» надала роз’яснення згідно яких кількість поставленого товару за вказаним у довідці аналогічним договором є конфіденційною інформацією, вона все ж була висвітлена у наданому учасником позитивному відгуку контрагента, про виконання договору.

Отже, тендерний комітет замовника все ж мав інформацію про кількість поставленого учасником товару, тому відмова від акцепту найвигіднішого учасника аукціону. виглядає виключно формально.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.