Укрпошта переплатили на аукціоні майже 30 тисяч гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
04.10.2017
Укрпошта переплатили на аукціоні майже 30 тисяч гривень - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що в результаті формального відхилення пропозиції найвигіднішого учасника, за результатами аукціону, який відбувся 30 серпня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», Публічним акціонерним товариством «Укрпошта» було перевитрачено 29 990,00 гривень. Предметом закупівлі на аукціоні були 6000 кг свинцевих пломб.

Всього в аукціоні приймали участь два підприємства і один приватний підприємець: ТОВ «Український папір», ТОВ «Вікос» та ФОП Позднякова Олена Олександрівна.

В результаті, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Український папір», вартістю 527 990,00 гривень, в той час, коли ФОП Позднякова Олена Олександрівна запропонувала поставити аналогічний товар належної якості всього за 498 000,00 гривень. Однак пропозиція приватного підприємця була відхилена через відсутність вказівки щодо кількості товару у довідці про виконання аналогічного договору.

І хоч сама ФОП Позднякова Олена Олександрівна на веб-порталі «Prozorro» надала роз’яснення згідно яких кількість поставленого товару за вказаним у довідці аналогічним договором є конфіденційною інформацією, вона все ж була висвітлена у наданому учасником позитивному відгуку контрагента, про виконання договору.

Отже, тендерний комітет замовника все ж мав інформацію про кількість поставленого учасником товару, тому відмова від акцепту найвигіднішого учасника аукціону. виглядає виключно формально.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии