Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Київмедспецтранс переплатив за шини для автомобілів більше ніж 67 тисяч гривень

Київмедспецтранс переплатив за шини для автомобілів більше ніж 67 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Комунальною організацією «Київмедспецтранс», за результатами аукціону, який відбувся 16 серпня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 67 912,00 гривень - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-24-000508-a.

Вказана сума була перевитрачена при закупівлі автомобільних шин, в результаті формального відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Колесико».

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Київський машино-будівний завод «Магістраль», ТОВ «Авторинок на Кільцевій», ТОВ «Колесико» та ТОВ «Інтершина УА».

Так, замовник торгів акцептував найдорожчу пропозицію ТОВ «Інтершина УА» – 587 912,00 гривень.

Водночас, інші учасники аукціону запропонували значно вигідніші ціни на автомобільні шини, однак їх пропозиції були відхилені з суттєвих підстав.
Між тим, пропозицію ТОВ «Колесико» вартістю 520 000,00 гривень, безпідставно відхили пославшись на формальні обставини з відсутності документів загальних зборів учасників підприємства, які підтверджують право директора підписувати договір на суму наданої пропозиції.
Варто зазначити, що замовник не звернув увагу на ту обставину, що директор підприємства одночасно є його одноособовим засновником, про що зазначено у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Додатково вказані обставини висвітлені в наданому учасником протоколі загальних зборів товариства.

Таким чином, не зрозуміло задля чого власник підприємства має окремо делегувати собі самому право підписувати договори та будь-які угоди від імені підприємства.

Отже, більш ніж зрозуміло, що надання такого дозволу носить по суті формальний характер та не є суттєвим недоліком.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.