Київмедспецтранс переплатив за шини для автомобілів більше ніж 67 тисяч гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
03.10.2017
Київмедспецтранс переплатив за шини для автомобілів більше ніж 67 тисяч гривень - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Комунальною організацією «Київмедспецтранс», за результатами аукціону, який відбувся 16 серпня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 67 912,00 гривень - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-24-000508-a.

Вказана сума була перевитрачена при закупівлі автомобільних шин, в результаті формального відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Колесико».

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Київський машино-будівний завод «Магістраль», ТОВ «Авторинок на Кільцевій», ТОВ «Колесико» та ТОВ «Інтершина УА».

Так, замовник торгів акцептував найдорожчу пропозицію ТОВ «Інтершина УА» – 587 912,00 гривень.

Водночас, інші учасники аукціону запропонували значно вигідніші ціни на автомобільні шини, однак їх пропозиції були відхилені з суттєвих підстав.
Між тим, пропозицію ТОВ «Колесико» вартістю 520 000,00 гривень, безпідставно відхили пославшись на формальні обставини з відсутності документів загальних зборів учасників підприємства, які підтверджують право директора підписувати договір на суму наданої пропозиції.
Варто зазначити, що замовник не звернув увагу на ту обставину, що директор підприємства одночасно є його одноособовим засновником, про що зазначено у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Додатково вказані обставини висвітлені в наданому учасником протоколі загальних зборів товариства.

Таким чином, не зрозуміло задля чого власник підприємства має окремо делегувати собі самому право підписувати договори та будь-які угоди від імені підприємства.

Отже, більш ніж зрозуміло, що надання такого дозволу носить по суті формальний характер та не є суттєвим недоліком.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии