Київський Коледж хореографічного мистецтва провів аукціон з елементами змови учасників

Сфера интересов: Публичные закупки
27.09.2017
Київський Коледж хореографічного мистецтва провів аукціон з елементами змови учасників - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ПП «Віскра» та ПП «Вегал», 18 серпня 2017 року разом приймали участь в аукціоні, метою якого було визначити виконавця робіт по проведенню капітального ремонту приміщень навчального закладу - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-01-001087-b.

Замовником вказаного аукціону виступив Коледж хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря».

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Фенікс Плюс», ПП «Вегал» та ПП «Віскра».

В результаті аналізу тендерних пропозицій учасників було виявлено, що у ПП «Віскра» та ПП «Вегал» одночасно працює один і той самий працівник – Трембанчук Євгенія Василівна.

При цьому, зазначена особа спільно виконує обов’язки заступника директора ПП «Віскра» та обліковується на посаді інженера-кошторисника у ПП «Вегал».

Додатково, вказані обставини підтверджуються наданням обома учасниками однакових кваліфікаційно-освітніх документів на ім’я вищезазначеного працівника.

Вказані обставини у своїй сукупності свідчать про можливе існування взаємозв’язку у діях ПП «Віскра» та ПП «Вегал».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии