Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Київський Коледж хореографічного мистецтва провів аукціон з елементами змови учасників

Київський Коледж хореографічного мистецтва провів аукціон з елементами змови учасників

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ПП «Віскра» та ПП «Вегал», 18 серпня 2017 року разом приймали участь в аукціоні, метою якого було визначити виконавця робіт по проведенню капітального ремонту приміщень навчального закладу - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-01-001087-b.

Замовником вказаного аукціону виступив Коледж хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря».

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Фенікс Плюс», ПП «Вегал» та ПП «Віскра».

В результаті аналізу тендерних пропозицій учасників було виявлено, що у ПП «Віскра» та ПП «Вегал» одночасно працює один і той самий працівник – Трембанчук Євгенія Василівна.

При цьому, зазначена особа спільно виконує обов’язки заступника директора ПП «Віскра» та обліковується на посаді інженера-кошторисника у ПП «Вегал».

Додатково, вказані обставини підтверджуються наданням обома учасниками однакових кваліфікаційно-освітніх документів на ім’я вищезазначеного працівника.

Вказані обставини у своїй сукупності свідчать про можливе існування взаємозв’язку у діях ПП «Віскра» та ПП «Вегал».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.