Инициативы

17 июля 2018
13 июля 2018
12 июля 2018
11 июля 2018
10 июля 2018
9 июля 2018
6 июля 2018

Новости

17 июля 2018
Как отличить настоящее решение суда от фальшивогоНезаконная деятельность нотариуса по перерегистрации недвижимости не всегда может быть остановлена Минюстом«Опорядрембуд» реконструирует нежилое строение под здание суда по заказу Апелляционного суда Ровненской области на сумму почти 8,63 млн грПередел рынка лекарств в Украине: Мелких предпринимателей вынудят закрыться и забыть о продаже лекарствГосударственный порт «Черноморск» хотят сдать в аренду офшорной компании с дальнейшей потерей контроля над нимФирма «Бекас-Буд» отремонтирует спальный корпус №4 по заказу «Санаторно-курортного центра «Шкло» на сумму почти 58 млн грнОдесский медицинский университет подвергся массированной атаке всевозможных проверяющих. В чью пользу «сливают» вуз?Впервые в Одесском суде - моделирование судебного заседания Европейского суда по правам человека
16 июля 2018

Київські комунальники переплатили за саджанці дерев понад 600 тисяч гривень

Київські комунальники переплатили за саджанці дерев понад 600 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Печерського району м. Києва, за результатами аукціону, який відбувся 10 липня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 612 350,00 гривень.

Зазначені обставини виникли при закупівлі саджанців дерев, в результаті формального підходу замовника до оцінки найвигіднішої пропозиції ТОВ «ТМ Садовий центр «Далас».

Всього в аукціоні приймали участь шість підприємств: ТОВ «ТМ Садовий центр «Далас», ТОВ «Меді Грін Трімікс», ТОВ «Грінландія-Україна», ТОВ «Флорекс Україна», ТОВ «Академ Інвест» та ТОВ «Голландські троянди».

Замовник торгів акцептував пропозицію «Флорекс Україна» вартістю 2 022 350,00 гривень, в той час коли ТОВ «ТМ Садовий центр «Далас» надало значно вигіднішу пропозицію та запропонувало поставити саджанці всього за 1 410 000,00 гривень. Підставою відхилення найбільш економічно вигідної пропозиції стало отримання виписки та відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України від іншої дати ніж вимагалось умовами тендерної документації.

Слід зазначити, що дійсність наданих відомостей на відповідну дату, а також іншу докладну інформацію про суб’єктів господарювання, можна самостійно отримати скориставшись офіційним джерелом та оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/, доступ до якого є вільним для всіх.

До того ж, діючим законодавством передбачене право учасників не надавати інформацію, яка міститься у вільному доступі у відкритих державних реєстрах.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.