Стрийський вагоноремонтний завод провів тендери "під знаком" змови

14.09.2017
Стрийський вагоноремонтний завод провів тендери

Громадській організації «Верховенство права», через систему електронних закупівель «Prozorro» стало відомо, що ТОВ «Українська великовантажна техніка» та ТОВ «Українська машинобудівельна техніка», в травні-червні 2017 року приймали участь у ряді аукціонів із закупівель частин залізничних локомотивів та обладнання для контролю залізничного руху - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-13-000124-c
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-13-000111-a
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-12-000397-a
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-12-001566-b
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-18-000347-a

Замовником вказаних торгів виступила Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця».

Під час аналізу тендерних пропозицій учасників, було виявлено, що ТОВ «Українська великовантажна техніка» та ТОВ «Українська машинобудівельна техніка» надали сертифікати якості на товар, від одного заводу-виробника. Тож, обидва учасники аукціону запропонували один й той самий товар.

Крім того, увагу громадської організації привернув той факт, що зазначені учасники приймали участь в аукціонах виключно удвох. При цьому, в усіх випадках переможцем було визнано ТОВ «Українська машинобудівельна техніка». Вказані обставини наводять на думку про можливу участь іншого учасника ТОВ «Українська великовантажна техніка», у якості технічного кандидата.

Не можна залишити поза увагою й значну схожість у назвах підприємств обох учасників, а також невипадкову схожість електронних адрес одного інтернет-провайдеру.

Такий невипадковий збіг та одночасна участь у значній кількості процедур закупівель, свідчить про можливе існування взаємозв’язку у діях ТОВ «Українська великовантажна техніка» та ТОВ «Українська машинобудівельна техніка».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии