Київські чиновники переплатили за ремонт доріг більше ніж 210 тисяч гривень

21.08.2017
Київські чиновники переплатили за ремонт доріг більше ніж 210 тисяч гривень - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права», стало відомо, що Департаментом регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації, за результатами аукціону, який відбувся 28 липня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 210 484,01 гривень.

Вказана сума була перевитрачена при замовленні послуг по проведенню капітального ремонту дорожнього покриття проїзної частини в одному із сіл Київської області, в результаті відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Нардор».

Всього в аукціоні приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Нардор», ТОВ «Автобанн», ТОВ «Бахмачгазбудсервіс», ТОВ «Строй-Корпорейт» та ТОВ «Будівельна компанія «Вежа Корп».

Так, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Строй-Корпорейт», вартість якої склала 1 640 484,00 гривень.

Водночас, ТОВ «Нардор» запропонувало відремонтувати дороги всього за 1 429 999,99 гривень. Однак пропозиція ТОВ «Нардор» була відхилена через те, що документи про відповідність тендерної пропозиції технічним, якісним та кількісним вимогам не були завірені печаткою та підписом уповноваженої особи учасника.

Варто зазначити, що відсутність такого завірення, скоріш можна віднести до несуттєвих помилок, оскільки відповідно до умов Тендерної документації замовник самостійно визнав формальними технічні помилки та описки, що пов'язані з оформленням тендерної пропозиції.

Крім того, допущений недолік не змінює безпосередній зміст тендерної пропозиції та не впливає на конкурентоздатність учасника процедури закупівлі.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии