Инициативы

23 августа 2017
22 августа 2017
21 августа 2017
18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017

Новости

23 августа 2017
22 августа 2017

Хмельницька АЕС на аукціоні придбала респіратори у "зговірливих" учасників

Хмельницька АЕС на аукціоні придбала респіратори у

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест», 22 травня 2017 року разом приймали участь в аукціоні із закупівлі респіраторів. Вказана закупівля проводилась Відокремленим підрозділом «Хмельницька АЕС» Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом» та не обійшлася без змови учасників торгів - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-04-26-000364-a.

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Декко Інвест», ТОВ «Респфарм», ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Мікрофільтр».

Під час аналізу тендерних пропозицій учасників, було виявлено, що ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест» одночасно зазначили у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб для зв’язку один і той самий телефонний номер.

Також, учасники не посоромились вказати практично однакові поштові реквізити для листування з юридичною особою, які відрізняються лише номерами офісів. Тож, те, що обидва учасника зареєстровані в різних містах країни, не виключають можливість того , що фактично вони знаходяться в одній і тій самій будівлі за однією адресою. Але яким чином можливо використовувати один й той самий номер телефону в Києві та Харкові?

Окрім цього, обидва учасника звернулись до одного нотаріуса, який завірив справжність підписів засновників у статутах ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест».

Та найцікавішим є те, що у ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест» працює один і той самий працівник – Красов В’ячеслав Юрійович, який одночасно є уповноваженим представником ТОВ «Іновація Груп» на аукціоні.

Вказані обставини у своїй сукупності свідчить про можливе існування взаємозв’язку у діях ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.