Инициативы

13 июля 2018
12 июля 2018
11 июля 2018
10 июля 2018
9 июля 2018
6 июля 2018
5 июля 2018

Новости

13 июля 2018
12 июля 2018

Хмельницька АЕС на аукціоні придбала респіратори у "зговірливих" учасників

Хмельницька АЕС на аукціоні придбала респіратори у

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест», 22 травня 2017 року разом приймали участь в аукціоні із закупівлі респіраторів. Вказана закупівля проводилась Відокремленим підрозділом «Хмельницька АЕС» Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом» та не обійшлася без змови учасників торгів - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-04-26-000364-a.

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Декко Інвест», ТОВ «Респфарм», ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Мікрофільтр».

Під час аналізу тендерних пропозицій учасників, було виявлено, що ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест» одночасно зазначили у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб для зв’язку один і той самий телефонний номер.

Також, учасники не посоромились вказати практично однакові поштові реквізити для листування з юридичною особою, які відрізняються лише номерами офісів. Тож, те, що обидва учасника зареєстровані в різних містах країни, не виключають можливість того , що фактично вони знаходяться в одній і тій самій будівлі за однією адресою. Але яким чином можливо використовувати один й той самий номер телефону в Києві та Харкові?

Окрім цього, обидва учасника звернулись до одного нотаріуса, який завірив справжність підписів засновників у статутах ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест».

Та найцікавішим є те, що у ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест» працює один і той самий працівник – Красов В’ячеслав Юрійович, який одночасно є уповноваженим представником ТОВ «Іновація Груп» на аукціоні.

Вказані обставини у своїй сукупності свідчить про можливе існування взаємозв’язку у діях ТОВ «Іновація Груп» та ТОВ «Декко Інвест».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.