Міністерство оборони України закупило головні убори для військових у “зговірливих” учасників аукціону

Сфера интересов: Публичные закупки
03.08.2017
Міністерство оборони України закупило головні убори для військових у “зговірливих” учасників аукціону - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ТОВ «Олтекс» та ТОВ «Виробничо-торгівельна фірма головних уборів «Горлиця», в червні-липні 2017 року разом прийняли участь в аукціоні із закупівлі капелюхів та головних уборів, замовником якого виступило Міністерство оборони України - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-16-001958-b/.

Так, аналізуючи документи у складі пропозицій учасників, вдалося з’ясувати, що вони обидва надали банківські гарантії отримані в ПАТ «Український будівельно-інвестиційний банк» в один день, за однаковими вихідними номерами. При цьому, на підтвердження права банку займатись банківською діяльністю в обох випадках суб’єкти господарювання надали абсолютно ідентичні банківські документи.

Крім того, ТОВ «Олтекс» та ТОВ «Виробничо-торгівельна фірма головних уборів «Горлиця» в складі своїх пропозицій надали висновки «про результати перевірки товару», сформовані однією датою за послідовними номерами.

Також слід зазначити, що обидва учасники навіть неспроможні були обрати різну текстову стилістику викладення своїх власних довідок, адже довідки про технічні характеристики товару мають ідентичний текст.

Окрім цього, цікавим є те, що в усіх лотах зазначеної закупівлі замовник відхилив пропозицію ТОВ «Виробничо-торгівельна фірма головних уборів «Горлиця» та обрав переможцем ТОВ «Олтекс».

Більш того, учасники завантажили документи своїх тендерних пропозицій в один день з різницею всього у 7 хвилин.

Вказані обставини та характерні збіги, свідчать про можливе існування взаємозв’язку ТОВ «Олтекс» та ТОВ «Виробничо-торгівельна фірма головних уборів «Горлиця».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Комментарии 1
Гость 3.08.2017 17:51
Заговор, а не сговор!

Лента новостей

Комментарии