Инициативы

23 октября 2017
20 октября 2017
18 октября 2017
17 октября 2017
13 октября 2017
12 октября 2017
11 октября 2017
10 октября 2017

Новости

23 октября 2017
Мариупольская больница скорой помощи купит операционно-реанимационный модуль у фирмы «Леокон Спецбуд» на сумму 3,5 млн грн350 миллионов долларов «заработали» 24 украинские IT-компании при получении незаконного дохода и отмывании средств8,5 миллионов гривен незаконных расходов выявлено при проведении «Евровидения-2017»КП «Ровненское ДЭУ автодорог» купит трубы из полиэтилена у фирмы «Евротрубпласт» на сумму более 2,5 млн грнС ноября в Украине повысятся цены на газРейдерский захват Мужиевского золотоносного рудника «Карпатской рудной компании» в Закарпатье«Шляхбуд-ІФ» отремонтирует улицу Вовчинецкой для Управления строительства Ивано-Франковского горисполкома на сумму почти 5,6 млн грнЗа какие заслуги? НБУ обязано раскрыть причины, по которым правлению были значительно повышены окладыНеизвестные демонтируют здание, принадлежащее «Одестеплокоммунэнерго» после рейдерского захвата Цеха эмалированных труб в Одессе
20 октября 2017

Міністерство оборони України закупило головні убори для військових у “зговірливих” учасників аукціону

Міністерство оборони України закупило головні убори для військових у “зговірливих” учасників аукціону

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ТОВ «Олтекс» та ТОВ «Виробничо-торгівельна фірма головних уборів «Горлиця», в червні-липні 2017 року разом прийняли участь в аукціоні із закупівлі капелюхів та головних уборів, замовником якого виступило Міністерство оборони України - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-16-001958-b/.

Так, аналізуючи документи у складі пропозицій учасників, вдалося з’ясувати, що вони обидва надали банківські гарантії отримані в ПАТ «Український будівельно-інвестиційний банк» в один день, за однаковими вихідними номерами. При цьому, на підтвердження права банку займатись банківською діяльністю в обох випадках суб’єкти господарювання надали абсолютно ідентичні банківські документи.

Крім того, ТОВ «Олтекс» та ТОВ «Виробничо-торгівельна фірма головних уборів «Горлиця» в складі своїх пропозицій надали висновки «про результати перевірки товару», сформовані однією датою за послідовними номерами.

Також слід зазначити, що обидва учасники навіть неспроможні були обрати різну текстову стилістику викладення своїх власних довідок, адже довідки про технічні характеристики товару мають ідентичний текст.

Окрім цього, цікавим є те, що в усіх лотах зазначеної закупівлі замовник відхилив пропозицію ТОВ «Виробничо-торгівельна фірма головних уборів «Горлиця» та обрав переможцем ТОВ «Олтекс».

Більш того, учасники завантажили документи своїх тендерних пропозицій в один день з різницею всього у 7 хвилин.

Вказані обставини та характерні збіги, свідчать про можливе існування взаємозв’язку ТОВ «Олтекс» та ТОВ «Виробничо-торгівельна фірма головних уборів «Горлиця».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Loading...
Комментарии (1):
Гость (3.08.2017 17:51):
Заговор, а не сговор!


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.