Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Секретаріат Кабінету Міністрів України переплатив за протипожежні послуги "зайві" 73 тисячі гривень

Секретаріат Кабінету Міністрів України переплатив за протипожежні послуги

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Управлінням адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, за результатами аукціону, який відбувся 20 червня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 73 999,00 гривень.

Вказана сума була перевитрачена при замовленні послуг по проведенню вогнебіозахисної обробки дерев’яних конструкцій горища Будинку Уряду, в результаті відхилення найвигіднішої пропозиції ТОВ «Пєрун».

Всього в аукціоні приймали участь одинадцять підприємств: ТОВ «Пєрун», ТОВ «Терра Фірма Плюс», ТОВ «СМП-Вогнезахист», ТОВ «Безпека Юмос», ТОВ «А Плюс Буд», ТОВ «Цемсервіс», ТОВ «Виробниче обєднання «Український пожежний дім», ТОВ «Пожежна будівельна фірма «Схід», ТОВ «Вікінг Строй», Київська філія ТОВ «Спецмонтажприлад» та Дніпропетровське обласне спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство протипожежних робіт Добровільного пожежного товариства України.

Так, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Безпека Юмос» вартістю 253 998,00 гривень, у той час, коли ТОВ «Пєрун» запропонувало провести вогнебіозахисну обробку конструкцій значно дешевше - 179 999,00 гривень. Однак, вказана пропозиція була відхилена через нібито відсутність тендерної пропозиції учасника.

Варто зазначити, що аналізуючи документи у складі пропозиції ТОВ «Пєрун» вдалося з’ясувати, що вказаний недолік є вигаданим.

Так, суб’єкт господарювання на веб-порталі «Prozorro» завантажив електронний документ під назвою «Цінова пропозиція», який містить оформлену згідно вимог замовника тендерну пропозицію учасника.

Отже, ТОВ «Пєрун» виконало вимоги замовника в повному обсязі та надало повний пакет необхідних документів.Зазначені обставини свідчать про навмисно вигадані причини та безпідставне відхилення найвигіднішої пропозиції учасника аукціону.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.