Инициативы

23 октября 2017
20 октября 2017
18 октября 2017
17 октября 2017
13 октября 2017
12 октября 2017
11 октября 2017
10 октября 2017

Новости

23 октября 2017
Мариупольская больница скорой помощи купит операционно-реанимационный модуль у фирмы «Леокон Спецбуд» на сумму 3,5 млн грн350 миллионов долларов «заработали» 24 украинские IT-компании при получении незаконного дохода и отмывании средств8,5 миллионов гривен незаконных расходов выявлено при проведении «Евровидения-2017»КП «Ровненское ДЭУ автодорог» купит трубы из полиэтилена у фирмы «Евротрубпласт» на сумму более 2,5 млн грнС ноября в Украине повысятся цены на газРейдерский захват Мужиевского золотоносного рудника «Карпатской рудной компании» в Закарпатье«Шляхбуд-ІФ» отремонтирует улицу Вовчинецкой для Управления строительства Ивано-Франковского горисполкома на сумму почти 5,6 млн грнЗа какие заслуги? НБУ обязано раскрыть причины, по которым правлению были значительно повышены окладыНеизвестные демонтируют здание, принадлежащее «Одестеплокоммунэнерго» после рейдерского захвата Цеха эмалированных труб в Одессе
20 октября 2017

Держаудитслужба в Закарпатській області попередила перевитрачання бюджетних коштів

Держаудитслужба в Закарпатській області попередила перевитрачання бюджетних коштів

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області повідомило Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Обласного будинку дитини м. Свалява.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Обласного будинку дитини м. Свалява та відміни незаконних торгів із закупівлі молока - http://verhovenstvo.com/view/12104.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, було встановлено, що в аукціоні приймали три учасника: ФОП Пирога В.І., ФОП Гоблик Т.М. та ФОП Синевич П.П.

Аудиторами було встановлено, що пропозиція учасника ФОП Пирога В.І., була відхилена у зв’язку із відсутністю у тендерній пропозиції витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також копій 4-6 сторінок паспорту учасника.

Але як справедливо відмітили співробітники Держаудитслужби, на 4-6 сторінках паспорту учасника не було зазначено жодних даних, тому вони не надавалися замовнику, а витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань не є обов'язковим для надання, тому що ця інформація відноситься до відкритих даних, які замовник торгів може отримати самостійно, про що нарешті і зазначається в Законі України «Про публічні закупівлі».

У зв'язку із цим, начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області Володимир Бойко, повідомив, що замовнику торгів було спрямовано рекомендацію усунути виявлені порушення шляхом розірвання договору та притягти винних осіб до відповідальності, що в кінці кінців і було зроблено, голові тендерного комітету оголошено догану, договір розірвано з ініціативи замовника, державі зекономлено більш ніж 180 тисяч гривень.

Нижче наводимо відповідь Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області.

 


Loading...
Комментарии (1):
Гость (27.07.2017 11:29):
не Свалява, а свавілля


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.