Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Держаудитслужба в Закарпатській області попередила перевитрачання бюджетних коштів

Держаудитслужба в Закарпатській області попередила перевитрачання бюджетних коштів

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області повідомило Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Обласного будинку дитини м. Свалява.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Обласного будинку дитини м. Свалява та відміни незаконних торгів із закупівлі молока - http://verhovenstvo.com/view/12104.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, було встановлено, що в аукціоні приймали три учасника: ФОП Пирога В.І., ФОП Гоблик Т.М. та ФОП Синевич П.П.

Аудиторами було встановлено, що пропозиція учасника ФОП Пирога В.І., була відхилена у зв’язку із відсутністю у тендерній пропозиції витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також копій 4-6 сторінок паспорту учасника.

Але як справедливо відмітили співробітники Держаудитслужби, на 4-6 сторінках паспорту учасника не було зазначено жодних даних, тому вони не надавалися замовнику, а витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань не є обов'язковим для надання, тому що ця інформація відноситься до відкритих даних, які замовник торгів може отримати самостійно, про що нарешті і зазначається в Законі України «Про публічні закупівлі».

У зв'язку із цим, начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області Володимир Бойко, повідомив, що замовнику торгів було спрямовано рекомендацію усунути виявлені порушення шляхом розірвання договору та притягти винних осіб до відповідальності, що в кінці кінців і було зроблено, голові тендерного комітету оголошено догану, договір розірвано з ініціативи замовника, державі зекономлено більш ніж 180 тисяч гривень.

Нижче наводимо відповідь Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області.

 


Loading...
Комментарии (1):
Гость (27.07.2017 11:29):
не Свалява, а свавілля


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.