Инициативы

23 октября 2017
20 октября 2017
18 октября 2017
17 октября 2017
13 октября 2017
12 октября 2017
11 октября 2017
10 октября 2017

Новости

23 октября 2017
Мариупольская больница скорой помощи купит операционно-реанимационный модуль у фирмы «Леокон Спецбуд» на сумму 3,5 млн грн350 миллионов долларов «заработали» 24 украинские IT-компании при получении незаконного дохода и отмывании средств8,5 миллионов гривен незаконных расходов выявлено при проведении «Евровидения-2017»КП «Ровненское ДЭУ автодорог» купит трубы из полиэтилена у фирмы «Евротрубпласт» на сумму более 2,5 млн грнС ноября в Украине повысятся цены на газРейдерский захват Мужиевского золотоносного рудника «Карпатской рудной компании» в Закарпатье«Шляхбуд-ІФ» отремонтирует улицу Вовчинецкой для Управления строительства Ивано-Франковского горисполкома на сумму почти 5,6 млн грнЗа какие заслуги? НБУ обязано раскрыть причины, по которым правлению были значительно повышены окладыНеизвестные демонтируют здание, принадлежащее «Одестеплокоммунэнерго» после рейдерского захвата Цеха эмалированных труб в Одессе
20 октября 2017

Чиновники нацгвардії на аукціоні переплатили за вугілля понад 95 тисяч гривень

Чиновники нацгвардії на аукціоні переплатили за вугілля понад 95 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Військовою частиною 3027 Національної гвардії України, за результатами аукціону, який відбувся 07 червня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі кам’яного вугілля, було перевитрачено зайві 95 200,00 гривень через формальні підстави з відхилення найвигіднішої пропозиції.

Всього в аукціоні приймали участь сім підприємств: ПП «Сев-Сервіс 2000», ТОВ «Ф’южн-У», ТОВ «Регіон-Юг-Торг», ПП «Вугледаренергоплюс», ТОВ «Славресурс», ТОВ «Вуглеторфзбагачення» та ТОВ «Укрвугілляресурс».

Так, Військовою частиною 3027 Національної гвардії України було обрано переможцем та акцептовано пропозицію ПП «Вугледаренергоплюс» - 1 148 000,00 гривень.
Водночас, двоє інших учасників аукціону запропонували значно вигідніші ціни на вугілля, ПП «Сев-Сервіс 2000» - 1 052 500,00 гривень та ТОВ «Ф’южн-У» - 1 052 800,00 гривень. Пропозиція ПП «Сев-Сервіс 2000» була відхилена через суттєві недоліки у документах учасника.

Між тим, пропозиція ТОВ «Ф’южн-У», була відхилена через те, що надана учасником копія витягу з реєстру платників ПДВ не була посвідчена підписом уповноваженої особи та печаткою підприємства.

Варто зазначити, що відсутність посвідчення одного з документів, дійсність та інформацію якого можна швидко та безкоштовно перевірити в офіційному джерелі, можна віднести до формальних помилок.

Так, інформацію про реєстрацію суб’єкта господарювання платником ПДВ, можливо перевірити на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України - https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx.

До того ж, замовник при підготовці тендерної документації припустився помилки та не зазначив перелік формальних помилок. Водночас помилки пов’язані з оформленням тендерної пропозиції, які не впливають на її зміст відносяться саме до формальних помилок.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулась до контролюючих органів, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.