Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Чиновники нацгвардії на аукціоні переплатили за вугілля понад 95 тисяч гривень

Чиновники нацгвардії на аукціоні переплатили за вугілля понад 95 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Військовою частиною 3027 Національної гвардії України, за результатами аукціону, який відбувся 07 червня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі кам’яного вугілля, було перевитрачено зайві 95 200,00 гривень через формальні підстави з відхилення найвигіднішої пропозиції.

Всього в аукціоні приймали участь сім підприємств: ПП «Сев-Сервіс 2000», ТОВ «Ф’южн-У», ТОВ «Регіон-Юг-Торг», ПП «Вугледаренергоплюс», ТОВ «Славресурс», ТОВ «Вуглеторфзбагачення» та ТОВ «Укрвугілляресурс».

Так, Військовою частиною 3027 Національної гвардії України було обрано переможцем та акцептовано пропозицію ПП «Вугледаренергоплюс» - 1 148 000,00 гривень.
Водночас, двоє інших учасників аукціону запропонували значно вигідніші ціни на вугілля, ПП «Сев-Сервіс 2000» - 1 052 500,00 гривень та ТОВ «Ф’южн-У» - 1 052 800,00 гривень. Пропозиція ПП «Сев-Сервіс 2000» була відхилена через суттєві недоліки у документах учасника.

Між тим, пропозиція ТОВ «Ф’южн-У», була відхилена через те, що надана учасником копія витягу з реєстру платників ПДВ не була посвідчена підписом уповноваженої особи та печаткою підприємства.

Варто зазначити, що відсутність посвідчення одного з документів, дійсність та інформацію якого можна швидко та безкоштовно перевірити в офіційному джерелі, можна віднести до формальних помилок.

Так, інформацію про реєстрацію суб’єкта господарювання платником ПДВ, можливо перевірити на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України - https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx.

До того ж, замовник при підготовці тендерної документації припустився помилки та не зазначив перелік формальних помилок. Водночас помилки пов’язані з оформленням тендерної пропозиції, які не впливають на її зміст відносяться саме до формальних помилок.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулась до контролюючих органів, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.