Инициативы

22 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018
10 мая 2018

Новости

17 мая 2018
16 мая 2018
Поддержат ли украинского производителя «Запорожтрансформатор» на тендере Днестровской ГАЭС на поставку трансформатора?Фирма «ПБС» сделает ремонт дороги Ясиня-Черная Тиса по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму 18,5 млн грнНачато расследование по факту выдачи «литиевой лицензии» в отношении чиновников Госгеонедр и ООО "Петро-Консалтинг"Несмотря на отсутсвие лицензий на добычу углеводородов, «Укрнафта» не прекращает работыФирма «Укр-Реммонтаж» отремонтирует крыши домов в Днепре по заказу Днепровского горсовета на сумму более 27,7 млн грнЗакон об административной процедуре представлен для изученияЗавод «ФФУ Продакшн», который стал монополистом за бюджетные средства, или Коррупция на детях«МЕГО ЛТД» отремонтирует дорогу Берегово-Каменское Закарпатской обл. по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму более 63 млн грн

Львівські антимонопольники розпочали розгляд справи відносно змов на ринку продуктів харчування

Львівські антимонопольники розпочали розгляд справи відносно змов на ринку продуктів харчування

Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, повідомило Громадську організацію «Верховенство права», про початок розгляду справи щодо виявлених ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Нагадаємо, що в поле зору антимонопольників, ТОВ «Євро Фіш» та ПП «Галбізнес Груп», потрапили завдяки Громадській організації «Верховенство права», яка в ході моніторингу системи закупівель Prozorro, виявила ознаки змови та звернулась до АМКУ із відповідною заявою - http://verhovenstvo.com/view/12174.

Як повідомив голова Львівського відділення АМКУ Андрій Басараба, антимонопольники теж побачило ознаки змови між учасниками, які проявились у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів.

У разі підтвердження інформації щодо змови на торгах, дані підприємства не зможуть приймати участь у публічних закупівлях протягом 3 років, а також будуть оштрафовані на суму до 136 тисяч гривень кожний.

Нижче наводимо відповідь Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.