Инициативы

20 ноября 2018
19 ноября 2018
16 ноября 2018
15 ноября 2018
14 ноября 2018

Новости

20 ноября 2018
19 ноября 2018

Львівські антимонопольники розпочали розгляд справи відносно змов на ринку продуктів харчування

Львівські антимонопольники розпочали розгляд справи відносно змов на ринку продуктів харчування

Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, повідомило Громадську організацію «Верховенство права», про початок розгляду справи щодо виявлених ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Нагадаємо, що в поле зору антимонопольників, ТОВ «Євро Фіш» та ПП «Галбізнес Груп», потрапили завдяки Громадській організації «Верховенство права», яка в ході моніторингу системи закупівель Prozorro, виявила ознаки змови та звернулась до АМКУ із відповідною заявою - http://verhovenstvo.com/view/12174.

Як повідомив голова Львівського відділення АМКУ Андрій Басараба, антимонопольники теж побачило ознаки змови між учасниками, які проявились у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів.

У разі підтвердження інформації щодо змови на торгах, дані підприємства не зможуть приймати участь у публічних закупівлях протягом 3 років, а також будуть оштрафовані на суму до 136 тисяч гривень кожний.

Нижче наводимо відповідь Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.