Инициативы

20 ноября 2018
19 ноября 2018
16 ноября 2018
15 ноября 2018
14 ноября 2018

Новости

20 ноября 2018
19 ноября 2018

Львівська залізниця дозволила учасникам аукціону домовитись

Львівська залізниця дозволила учасникам аукціону домовитись

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» та ТОВ «Сеуранта», в травні 2017 року разом приймали участь в аукціоні із закупівлі акумуляторів та акумуляторних батарей, замовником якого виступила Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Так, аналізуючи документи у складі пропозицій вищезазначених учасників стало відомо, що обидва суб’єкти господарювання запропонували поставити один і той самий товар від одного виробника.

Та найцікавіше те, що безпосереднім виробником запропонованого товару є один із учасників аукціону - ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон».

Відповідно, ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» та ТОВ «Сеуранта» на підтвердження якості запропонованого товару надали однакові документи, зокрема сертифікат якості, технічні умови та паспорт на блок акумуляторів.

Вказані обставини у своїй сукупності можуть свідчити про те, що ТОВ «Сеуранта» було лише технічним учасником для ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.