Инициативы

22 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018
10 мая 2018

Новости

17 мая 2018
16 мая 2018
Поддержат ли украинского производителя «Запорожтрансформатор» на тендере Днестровской ГАЭС на поставку трансформатора?Фирма «ПБС» сделает ремонт дороги Ясиня-Черная Тиса по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму 18,5 млн грнНачато расследование по факту выдачи «литиевой лицензии» в отношении чиновников Госгеонедр и ООО "Петро-Консалтинг"Несмотря на отсутсвие лицензий на добычу углеводородов, «Укрнафта» не прекращает работыФирма «Укр-Реммонтаж» отремонтирует крыши домов в Днепре по заказу Днепровского горсовета на сумму более 27,7 млн грнЗакон об административной процедуре представлен для изученияЗавод «ФФУ Продакшн», который стал монополистом за бюджетные средства, или Коррупция на детях«МЕГО ЛТД» отремонтирует дорогу Берегово-Каменское Закарпатской обл. по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму более 63 млн грн

Львівська залізниця дозволила учасникам аукціону домовитись

Львівська залізниця дозволила учасникам аукціону домовитись

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» та ТОВ «Сеуранта», в травні 2017 року разом приймали участь в аукціоні із закупівлі акумуляторів та акумуляторних батарей, замовником якого виступила Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Так, аналізуючи документи у складі пропозицій вищезазначених учасників стало відомо, що обидва суб’єкти господарювання запропонували поставити один і той самий товар від одного виробника.

Та найцікавіше те, що безпосереднім виробником запропонованого товару є один із учасників аукціону - ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон».

Відповідно, ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» та ТОВ «Сеуранта» на підтвердження якості запропонованого товару надали однакові документи, зокрема сертифікат якості, технічні умови та паспорт на блок акумуляторів.

Вказані обставини у своїй сукупності можуть свідчити про те, що ТОВ «Сеуранта» було лише технічним учасником для ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.