Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

17 октября 2018
В Одессе прошел форум «Дисциплинарная ответственность в области правосудия»Тернопільський радіозавод "Оріон" проданий за 57 мільйонів гривеньУ Харьковского отеля «Баден-Баден» отобрали "четыре звезды"Кто поможет украинским фермерам выжить, если государство их игнорирует?По заказу Николаевского горсовета сделают ремонт и термосанацию здания детского сада №87 на сумму почти 10 млн грнВ Шепетовке Хмельницкой области заезжие рейдеры захватили ФХ «Сварог»Работа «Росток-Холдинг» и все 17 его предприятий заблокирована. Судебный спор или рейдерский захват?По заказу Волынской ОГА отремонтируют дорогу Задыба-Клюськ Турийского района Волынской области на сумму более 14 млн грнВ Киевской области совершена пятая попытка рейдерского захвата ФХ «Хорс-КЛН»Украинские аграрии ищут защиты у властей от экспорта некачественной и дешевой гречки из РФПо заказу филиала «Харьковтрансгаз» проведут ремонт установки электрообогрева оборудования на сумму почти 5 млн грн
16 октября 2018

Київмедспецтранс на аукціоні переплатило зайві кошти за нафтопродукти

Київмедспецтранс на аукціоні переплатило зайві кошти за нафтопродукти

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Комунальною організацією «Київмедспецтранс», за результатами аукціону, який відбувся 16 травня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі нафти та дистилятів, було перевитрачено зайві 96 480,00 гривень через надумані підстави, з відхилення найвигіднішої пропозиції.

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Київагронафтотрейд», ТОВ «Техойл Рітейл», ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» та ПП «Окко Контракт».

Так, Комунальною організацією «Київмедспецтранс» було обрано переможцем та акцептовано пропозицію ТОВ «Нафтотрейд Ресурс», вартістю 2 314 000,00 гривень.

Водночас, двоє інших учасників аукціону запропонували поставити товар необхідної якості та марок значно дешевше, ТОВ «Київагронафтотрейд» - 2 217 500,00 гривень та ТОВ «Техойл Рітейл» - 2 217 520,00 гривень. Однак пропозиція ТОВ «Київагронафтотрейд» була відхилена через суттєві недоліки у документах учасника.

Між тим, пропозиція ТОВ «Техойл Рітейл», була безпідставно відхилена через відсутність довідки про те, що до учасника не застосовувалися персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи, а також у зв’язку із допущенням формальних помилок.

Варто зазначити, що відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України встановлений вичерпний перелік юридичних осіб до яких застосовуються такі обмежувальні санкції.

Так, докладну інформацію та список підприємств до яких застосовано санкції можна самостійно дізнатись в зазначеному рішенні та в офіційному джерелі на веб-порталі Ради національної безпеки і оборони України - http://www.rnbo.gov.ua/.

Також, не зрозуміле питання щодо наявності в документах учасника формальних помилок, оскільки замовником не конкретизований перелік цих помилок. До того ж, в документації конкурсних торгів замовник самостійно визнав, що допущення формальних помилок не призведе до відхилення пропозицій учасників.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.