Київмедспецтранс на аукціоні переплатило зайві кошти за нафтопродукти

Сфера интересов: Публичные закупки
15.06.2017
Київмедспецтранс на аукціоні переплатило зайві кошти за нафтопродукти - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Комунальною організацією «Київмедспецтранс», за результатами аукціону, який відбувся 16 травня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі нафти та дистилятів, було перевитрачено зайві 96 480,00 гривень через надумані підстави, з відхилення найвигіднішої пропозиції.

Всього в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Київагронафтотрейд», ТОВ «Техойл Рітейл», ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» та ПП «Окко Контракт».

Так, Комунальною організацією «Київмедспецтранс» було обрано переможцем та акцептовано пропозицію ТОВ «Нафтотрейд Ресурс», вартістю 2 314 000,00 гривень.

Водночас, двоє інших учасників аукціону запропонували поставити товар необхідної якості та марок значно дешевше, ТОВ «Київагронафтотрейд» - 2 217 500,00 гривень та ТОВ «Техойл Рітейл» - 2 217 520,00 гривень. Однак пропозиція ТОВ «Київагронафтотрейд» була відхилена через суттєві недоліки у документах учасника.

Між тим, пропозиція ТОВ «Техойл Рітейл», була безпідставно відхилена через відсутність довідки про те, що до учасника не застосовувалися персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи, а також у зв’язку із допущенням формальних помилок.

Варто зазначити, що відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України встановлений вичерпний перелік юридичних осіб до яких застосовуються такі обмежувальні санкції.

Так, докладну інформацію та список підприємств до яких застосовано санкції можна самостійно дізнатись в зазначеному рішенні та в офіційному джерелі на веб-порталі Ради національної безпеки і оборони України - http://www.rnbo.gov.ua/.

Також, не зрозуміле питання щодо наявності в документах учасника формальних помилок, оскільки замовником не конкретизований перелік цих помилок. До того ж, в документації конкурсних торгів замовник самостійно визнав, що допущення формальних помилок не призведе до відхилення пропозицій учасників.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии