Инициативы

13 июля 2018
12 июля 2018
11 июля 2018
10 июля 2018
9 июля 2018
6 июля 2018
5 июля 2018

Новости

13 июля 2018
12 июля 2018

Красилівська РДА провела тендер із порушеннями, бо по закону не вийшло б

Красилівська РДА провела тендер із порушеннями, бо по закону не вийшло б

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, повідомило Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації Хмельницької області, під час закупівлі газу.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/12013.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, було встановлено, що в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Укртранссервіс-Груп», ТОВ «Енергія України» та ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ».

Аудиторами було встановлено, що пропозиції всіх учасників не відповідали вимогам документації конкурсних торгів, але відхилено було лише пропозиції ТОВ «Укртранссервіс-Груп» та ТОВ «Енергія України», у той час, як пропозиція ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ», була акцептована.

У зв'язку із цим, в. о. начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Богдан Грицак, повідомив, що замовнику торгів було спрямовано рекомендацію усунути виявлені порушення шляхом розірвання договору та у подальшому дотримуватись вимог законодавства про публічні закупівлі.

Як зазначив адвокат та голова правління Громадської організації «Верховенство права», Юрій Васильєв, до поліції та прокуратури Хмельницької області вже направлені звернення щодо відкриття кримінального провадження по факту спотворення чиновниками результатів торгів. Громадська організація обов'язково буде тримати на контролі розслідування даних порушень.

Нижче наводимо відповідь Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області


 


Loading...
Комментарии (2):
для АВТОРА від Панаса (13.06.2017 13:01):
неволоч це ти, падлюка корупційна! нехай тобі відкати поперек горла встануть!
АВТОР (13.06.2017 12:13):
Лобіюють активісти чиїсь інтереси ця неволоч так просто нікому не допомагає


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.