Київське управління праці та соціального захисту переплатить за ремонт будівлі "зайві" 294 тисячі гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
06.06.2017
Київське управління праці та соціального захисту переплатить за ремонт будівлі

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Управлінням праці та соціального захисту населення Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, за результатами аукціону, який відбувся 5 травня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було перевитрачено 294 472,72 гривень.

Вказана сума була перевитрачена при замовленні капітального ремонту з утеплення фасаду будівлі райдержадміністрації, в результаті формального підходу замовника до оцінки найвигіднішої пропозиції ТОВ «Буд-Велл».

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Буд-Велл», ТОВ «Будінком Груп» та ТОВ «Будівельна компанія «Легобуд».

Так, замовник торгів акцептував пропозицію ТОВ «Будінком Груп» вартістю 2 499 977,00 гривень, в той час коли ТОВ «Буд-Велл» запропонувало виконати роботи з утеплення фасаду за 2 205 504,28 гривень. Однак пропозиція ТОВ «Буд-Велл» була відхилена через те, що декілька документів наданих у складі тендерної пропозиції учасника поряд із підписом уповноваженої особи та печаткою підприємства не містили фрази «згідно з оригіналом».

Варто зазначити, що відсутність такого завірення скоріш можна віднести до несуттєвих помилок, оскільки відповідно до умов тендерної документації замовник самостійно визнав формальними технічні, механічні та інші помилки, що пов'язані з оформленням тендерної пропозиції.

До того ж, допущений недолік не змінює безпосередній зміст тендерної пропозиції та не впливає на конкурентоздатність учасника процедури закупівлі.
З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии