Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

17 октября 2018
В Одессе прошел форум «Дисциплинарная ответственность в области правосудия»Тернопільський радіозавод "Оріон" проданий за 57 мільйонів гривеньУ Харьковского отеля «Баден-Баден» отобрали "четыре звезды"Кто поможет украинским фермерам выжить, если государство их игнорирует?По заказу Николаевского горсовета сделают ремонт и термосанацию здания детского сада №87 на сумму почти 10 млн грнВ Шепетовке Хмельницкой области заезжие рейдеры захватили ФХ «Сварог»Работа «Росток-Холдинг» и все 17 его предприятий заблокирована. Судебный спор или рейдерский захват?По заказу Волынской ОГА отремонтируют дорогу Задыба-Клюськ Турийского района Волынской области на сумму более 14 млн грнВ Киевской области совершена пятая попытка рейдерского захвата ФХ «Хорс-КЛН»Украинские аграрии ищут защиты у властей от экспорта некачественной и дешевой гречки из РФПо заказу филиала «Харьковтрансгаз» проведут ремонт установки электрообогрева оборудования на сумму почти 5 млн грн
16 октября 2018

Держаудитслужба: Київська міська рада провела тендер з порушенням законодавства

Держаудитслужба: Київська міська рада провела тендер з порушенням законодавства

Північний офіс Держаудитслужби повідомив Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради, під час закупівлі мила, засобів мийних та засобів для чищення.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради та відміни незаконного тендеру - http://verhovenstvo.com/view/11838.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, було встановлено, що в аукціоні приймали участь дев’ять учасників: ТОВ «Укрнеохім», ТОВ «Глобал-Органік-Груп», ТОВ «Благодарочка», ТОВ «Орбіта ДС», ТОВ «Мій офіс», ТОВ «Гренландія»,ТОВ НВФ «Юмікс ВДВ», ТОВ «Капрі-Трейд» та ТОВ «Укртрансінвест-Сервіс».

Аудиторами було встановлено, що найвигідніша пропозиція ТОВ «Глобал-Органік-Груп», яка виявилась на 151 755,50 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів, ТОВ «Гренландія», була відхилена. А відхилена вона була через відсутність підтвердження терміну дії висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на засіб для чищення універсальний та мило господарське.

У зв'язку із цим, заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Сергій Чернега, повідомив, що вказані висновки санітарно-епідеміологічної експертизи на відповідні предмети закупівлі містять необхідну інформацію щодо терміну їх дії. В наданих документах зазначено про те, що вони є дійсними на період терміну дії відповідних державних стандартів та технічних умов. На момент проведення тендеру ДСТУ та ТУ були чинними.

Таким чином, відхилення пропозиції ТОВ «Глобал-Органік-Груп» є протиправним та замовнику торгів було спрямовано рекомендацію усунути виявлені порушення та притягти винних осіб до відповідальності.

Як зазначив адвокат та голова правління Громадської організації «Верховенство права», Юрій Васильєв, до поліції та прокуратури м. Києва вже направлені звернення щодо відкриття кримінальних проваджень по факту спотворення чиновниками результатів торгів. Громадська організація обов'язково буде тримати на контролі розслідування даних порушень.

Нижче наводимо відповідь Північного офісу Держаудитслужби.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.