Київське управління юстиції на аукціоні придбало паливо, переплативши більше ніж 48 тисяч гривень

16.05.2017
Київське управління юстиції на аукціоні придбало паливо, переплативши більше ніж 48 тисяч гривень - Верховенство Права

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві, за результатами аукціону, який відбувся 29 березня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі бензину та дизельного палива, було перевитрачено 48 242,76 гривень через формальний підхід замовника до оцінки пропозиції найвигіднішого учасника.

Всього в аукціоні приймали участь чотири учасника: ТОВ «Техойл Рітейл», ТОВ «Кінг-Оіл», ТОВ «Манго-Груп» та ТОВ «Аніка-Трейд».

Так, Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві було обрано переможцем та акцептовано пропозицію ТОВ «Аніка-Трейд» - 348 242,76 гривень.

Водночас, учасники ТОВ «Техойл Рітейл» та ТОВ «Кінг-Оіл» запропонували поставити пальне необхідних марок та якості значно дешевше.
Слід зазначити, що спершу замовник акцептував пропозицію ТОВ «Техойл Рітейл» вартістю 299 053,80 гривень. Проте в подальшому учасник відмовився від укладання договору про закупівлю у зв’язку із чим був відхилений.

Разом з цим, наступна пропозиція ТОВ «Кінг-Оіл» - 300 000,00 гривень була необґрунтовано відхилена через відсутність довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Варто зазначити, що діючим законодавством у сфері публічних закупівель передбачена можливість учасників торгів не надавати інформацію, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах.

Також, замовник міг самостійно отримати інформацію про підприємство-учасника та основні засади його діяльності оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Більш того, у складі своєї пропозиції ТОВ «Кінг-Оіл» надало витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, в якому міститься докладна інформація про підприємство.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии