Инициативы

18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017
10 августа 2017
9 августа 2017
8 августа 2017

Новости

18 августа 2017
Власти в Ширяевском районе Одесской области покрывали бандитов, укравших зерно у компании «Укр Зерно Трейд»Служба по делам детей Киевской ГГА купит автомобиль «Volkswagen» у фирмы «КарпатыАвтоцентр» на сумму более 2 млн грн«Киевтеплоэнерго» вместо «Киевэнерго». От перемены фирм становится только хуже?«МСК-Строй» отремонтирует гимназию №7 по заказу Управления строительства Одесского горсовета на сумму более 24 млн грнНесмотря на три с половиной года конфликта, российские сети не торопятся сворачивать свой в бизнес в УкраинеНа заводах 15 областей, выпускающих алкогольную продукцию, ГФС провела обыскиФирма «Агроресурссистемы» разработает проект землеустройства по заказу Департамента экологии Киевской ОГА на сумму почти 1,5 млн грнНардеп провластной фракции Тымчук открыто угрожает Союзу журналистов, обещая наслать на организацию проверки всевозможных органовЗадолженность ПАО «Укрнафта» превысила 13 миллиардов гривен
17 августа 2017

Київське управління юстиції на аукціоні придбало паливо, переплативши більше ніж 48 тисяч гривень

Київське управління юстиції на аукціоні придбало паливо, переплативши більше ніж 48 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві, за результатами аукціону, який відбувся 29 березня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі бензину та дизельного палива, було перевитрачено 48 242,76 гривень через формальний підхід замовника до оцінки пропозиції найвигіднішого учасника.

Всього в аукціоні приймали участь чотири учасника: ТОВ «Техойл Рітейл», ТОВ «Кінг-Оіл», ТОВ «Манго-Груп» та ТОВ «Аніка-Трейд».

Так, Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві було обрано переможцем та акцептовано пропозицію ТОВ «Аніка-Трейд» - 348 242,76 гривень.

Водночас, учасники ТОВ «Техойл Рітейл» та ТОВ «Кінг-Оіл» запропонували поставити пальне необхідних марок та якості значно дешевше.
Слід зазначити, що спершу замовник акцептував пропозицію ТОВ «Техойл Рітейл» вартістю 299 053,80 гривень. Проте в подальшому учасник відмовився від укладання договору про закупівлю у зв’язку із чим був відхилений.

Разом з цим, наступна пропозиція ТОВ «Кінг-Оіл» - 300 000,00 гривень була необґрунтовано відхилена через відсутність довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Варто зазначити, що діючим законодавством у сфері публічних закупівель передбачена можливість учасників торгів не надавати інформацію, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах.

Також, замовник міг самостійно отримати інформацію про підприємство-учасника та основні засади його діяльності оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Більш того, у складі своєї пропозиції ТОВ «Кінг-Оіл» надало витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, в якому міститься докладна інформація про підприємство.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.