Инициативы

25 мая 2018
22 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018

Новости

25 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018

Київське управління юстиції на аукціоні придбало паливо, переплативши більше ніж 48 тисяч гривень

Київське управління юстиції на аукціоні придбало паливо, переплативши більше ніж 48 тисяч гривень

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві, за результатами аукціону, який відбувся 29 березня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі бензину та дизельного палива, було перевитрачено 48 242,76 гривень через формальний підхід замовника до оцінки пропозиції найвигіднішого учасника.

Всього в аукціоні приймали участь чотири учасника: ТОВ «Техойл Рітейл», ТОВ «Кінг-Оіл», ТОВ «Манго-Груп» та ТОВ «Аніка-Трейд».

Так, Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві було обрано переможцем та акцептовано пропозицію ТОВ «Аніка-Трейд» - 348 242,76 гривень.

Водночас, учасники ТОВ «Техойл Рітейл» та ТОВ «Кінг-Оіл» запропонували поставити пальне необхідних марок та якості значно дешевше.
Слід зазначити, що спершу замовник акцептував пропозицію ТОВ «Техойл Рітейл» вартістю 299 053,80 гривень. Проте в подальшому учасник відмовився від укладання договору про закупівлю у зв’язку із чим був відхилений.

Разом з цим, наступна пропозиція ТОВ «Кінг-Оіл» - 300 000,00 гривень була необґрунтовано відхилена через відсутність довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Варто зазначити, що діючим законодавством у сфері публічних закупівель передбачена можливість учасників торгів не надавати інформацію, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах.

Також, замовник міг самостійно отримати інформацію про підприємство-учасника та основні засади його діяльності оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Більш того, у складі своєї пропозиції ТОВ «Кінг-Оіл» надало витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, в якому міститься докладна інформація про підприємство.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.